SG.hu·

Megérkezett a Spartacus-tévésorozat új szezonjának első előzetese

Még majdnem fél éve kell várnunk arra, hogy folytatódjon az elmúlt évek egyik legmerészebb és legjobb sorozata, a Spartacus, mely a Vér és homok alcím után újabbat kapott.

Nagyon ritka eset, hogy egy hatalmas sikerű tévésorozat első szezonja után a másodikra nagyjából két évet kelljen várni, de a Spartacus: Vér és homok esetében ez a helyzet. Ennek persze nem az írók lustasága az oka, hanem az, hogy a címszereplőt alakító Andy Whitfield beteg lett, s miután kiderült, hogy komolyabb rákkezelésnek kell alávetni őt, a készítők a csatornával egyetértésben úgy döntöttek, hogy új főszereplővel folytatják a szériát.


A Spartacus: Vengeance (Spartacus: Bosszú lehet a fordítása többek között) címre hallgató második szezon januárban kerül képernyőre, a főhőst Liam McIntyre fogja alakítani, s a Starz csatorna jóvoltából az első promóvideót már most meg lehet tekinteni.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© koschwarz2011. 07. 18.. 10:32||#4
megnyugodtam, az új fõszereplõ külsejére már nem lesz panaszom.
© tatish2011. 07. 18.. 10:23||#3
hehe, a képekre majd egy külön cikket fog "írni" Viktor <#taps><#idiota>
© Dynamic2011. 07. 16.. 17:07||#2
Azért ez 3 másodperces szempár egy nudli, nem biztos, hogy megérdemel egy posztot, de akkor már hozzá lehetett volna tenni a képeket is.
© BlagaSG2011. 07. 16.. 16:53||#1
Ó anyám, hol van még január...