SG.hu·

Kábé 200 millió dollárba kerül az új Star Wars-mozifilm

Kábé 200 millió dollárba kerül az új Star Wars-mozifilm
Az új Star Wars annyiba fog kerülni, mint napjaink többi szuperprodukciója.

Alan Horn, a Walt Disney Studios elnöke a napokban a Tribeca Film Festivalon tartott egy előadást, melyben kitért a stúdió sokak által várt filmjeire is - többek között az új Csillagok háborúja-mozira, mellyel kapcsolatban elmondta, hogy még mindig nem állnak készen arra, hogy bejelentsék a film szereplőgárdáját, de arra nagyon hamar sor fog kerülni. Horn megerősítette azon korábbi információkat is, hogy Abu Dhabiban már megkezdődött a film forgatása, bár egyelőre természetesen csak a 2nd unit dolgozott.

Horn a továbbiakban azt is elmondta, hogy bár a hetedik Star Wars-epizód 2015. december 18-án kerül bemutatásra, ez nem jelenti azt, hogy ezentúl az év utolsó hónapjában kell számítanunk a scifi-sorozat részeire, melyek a tervek szerint évente fognak érkezni. A film költségvetését firtató kérdésre ugyan Horn nem adott egyenes választ, többek között azért, mert még nincs meg a büdzsének a végleges tervezete, de azt elmondta hogy az efféle filmek igen drágák, 175-200 millió dollárba kerül az elkészítésük, s Hetedik epizód is nagyjából ennyibe fog fájni a stúdiónak.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© bmw2014. 04. 27.. 20:55||#8
Varom mar nagyon...
© zenya2014. 04. 25.. 18:02||#7
30 évvel a Jedi visszatér után fog játszódni.
© Zombee2014. 04. 25.. 11:06||#6
Lássuk be, a Csillagok háborúja mindig is látványos film volt, kihasználva a kor lehetõségeit, 1977-ben az elsõ film is odabaszott a látvánnyal. Más kérdés, hogy jó karaktereket, jó történetet is hozott, hátha sikerül megvalósítani ismét. Nyilván CGI lesz, bár olvastam életnagyságú Millenium Falcon-ról, talán nem teljesen lesz az.
© Zombee2014. 04. 25.. 10:49||#5
Ez az Episode 7 lesz...
© adler7412014. 04. 25.. 09:16||#4
Azt lehet tudni,hogy ez korban mikor fog játszódni?
Pl 'Véder' halála elõtt vagy utána.
© Wittgen2014. 04. 25.. 08:13||#3
Gondolom 50M-bõl megvan a film, szereplõk, díszlet, stb 150M meg a CGI, mert azzal akarják eladni, mint az utóbbi években mindent.
+1
© thrawnguru2014. 04. 24.. 20:41||#2
Kb. nekem is ez volt a reakcióm 😄

https://www.youtube.com/watch?v=NWYe6k1ZpkA
© thrawnguru2014. 04. 24.. 20:33||#1
De ha egy csupa látvány semmi sztori filmet merészelnek kiadni, bizisten kitérek a hitembõl...