11588
  • Micsu
    #11266
    Igy van
    Jo a trailer csak jobb legyen mint a discovery
  • akyyy
    #11265
    mekkora borg kocka már, vááááá
  • akyyy
    #11264
    facebookon láttam hetesről valamit, elgondolkodtam, vajon a borg öregedhet? vagy ő? de így meg van a válasz :DDD
    Data-n is meglepődtem. várós nagyon :D
  • gunji
    #11263
    Én meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Data-ra meg pláne nem. Úgy tudtam, hogy Spiner nem akart már Data lenni a kora miatt (ő is már hetven, a fenébe, hogy szalad az idő).

    Másik cikk sorozatbeli szereplőkről: link

    Utoljára szerkesztette: gunji, 2019.07.21. 00:36:03
  • Tuvok #11262
    Ebben a bő 2 percben több Star Trek volt, mint a Discovery két szezonjában összesen.
  • Inquisitor
    #11261
    Hát sok mindenre felkészültem, deee ...
  • akyyy
    #11260
  • Pluskast
    #11259
    Na igen... Remélem én is, hogy végre kisül ebből valami normális sorozat. Bár félek, hogy ez is egy új hullámos vacak lesz.
  • akyyy
    #11258
    csíkozódott az egész (nem emlékszem pontosan mi a neve már, tán deinterlace,)
  • Kissssss0 #11257
    passz... ha jól rémlik volt valami gebasz ennek a teaser videónak a megjelenésével a youtubon, de már nem emlékszem a részletekre.
  • Renegade
    #11256
    nincsen kedvem VPN-ezni, miért nem elérhető itthon?
  • Kissssss0 #11255
    jobban jársz ha inkább kihagyod az újhullámos star wars filmeket, olyan szinten tömve vannak egysíkú érdektelen karakterekkel hogy már majdnem a tapétát kapartam a falról, ha választanom kéne akkor inkább bevállalok még egy ST discovery színvonalú sorozatot.
  • akyyy
    #11254
    és szőlőben, mint ahogy a TNG záróepizódjában :D
  • Tuvok #11253
    Ha neki sem sikerül végre megcsinálni, akkor esküszöm életemben először megnézek egy Star W....Wa...WARS filmet.
  • Kissssss0 #11252

  • akyyy
    #11251
    elkezdték forgatni a picardos sorozatot, ami a nemezis után fog játszódni
  • cylonflatus
    #11250
    Controllal kapcsolatban csak nekem ugrott be a Borg? Amikor Lelandot lefogta, és átállította, pl az injekció a szembe - tisztára mint amikor Picardból Locutust csináltak. Aztán ahogy a véráramban mutatták a nanogépeket, a zöldes szín... bár lehet, hogy csak sima kikacsintások voltak, easter eggek, szimbolikus főhajtás, mert semmi konkrét összefüggés nem derült ki, valamiért mégsem tudok szabadulni az érzéstől, hogy esetleg a harmadik évadban mégis lesz valami összefüggés Control és a Borg között. Egyenlőre arra tippelek, hogy Control az idegen adatbázisból szerzett tudomást a Borgról, a technológiájukról, stb, és fölhasználta.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2019.04.28. 23:27:33
  • Renegade
    #11249
    engem csak az utolsó rész zavart, azt szerintem nagyon túl tolták
  • Micsu
    #11248
    technikailag rendben van a sorozat de én a vége fele alig birtam már nézni pedig nem kezdődött rosszul az évad
    számomra nagyon érdektelenek a karakterek és a szálak, történetet is csűrték csavarták de absz nem érdekelt mi lesz
  • Renegade
    #11247
    hááát, mutattak, Pike jövője, végül is jövő :)
  • akyyy
    #11246
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem jól esett volna, ha most is mutatnak valami jövőbeli dolgot (bármit), mint ahogy tavaly az enterprise feltünése. max annyit tudunk hogy valahol a beta kvadránsba vannak. mást semmit.
  • Renegade
    #11245
    máshogy: megmagyarázzák azt, hogy miért is nem hallottál spórákról, Controlról, egyebekről, a régi sorozatokban

    nem mintha kéne logikus magyarázat egy olyan sorozatba, ahol már sokszor feltalálták az időutazást, örökéletet, dimenzió váltást ilyesmit :)

    ennyire jó fejek ezek a csillagflottások, simán lemondanak az összes OP dologról amit találnak, kikutatnak :)
  • Seth
    #11244
    Hogyan teszik így rendbe? Előre mennek az időben, nem vissza
  • Renegade
    #11243
    hogy rendbe tegyék az idővonalat, erről szólt az utolsó pár perc kihallgatása
  • Seth
    #11242
    Uccsó részben nem értem, vagy lemaradtam:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Control megsemmisült, bőven azelőtt, hogy ugrottak volna a jövőbe. Miért, ha a veszély elmúlt?
  • akyyy
    #11241
    egyes mondta az enterprison, hogy tiltott technológia lett
  • Zsoxx
    #11240
    Ha lesz 3. évad, remélem feltűnik Q is (John de Lancie).
  • Kissssss0 #11239
    én valahogy lemaradtam arról a magyarázásról...
  • akyyy
    #11238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vajon átmegy a discovery a következő évadban a jövőbe? az úgy nem is lenne rossz. igazából amúgy engem az zavar a sorozatból, hogy jó dolog ez a TOS kicsatintás, stb, de nekem jobban bejött a TNG széria az LCARS rendszerrel, és egyedül csak az ent utolsó részében mutattak belőle dolgokat :D

    de talán majd most..

    amugy jó pofa volt, ahogy "megmagyarázták", hogy hova tüntek a hologrammok kirk idejéből
  • Tuvok #11237
  • gunji
    #11236
    Valaki vásárolt már az Eaglemoss hajómodell sorozatából?

    #11235: Nem láttam a részt, sem az említett dokufilmet (nincs meg a link valahol?), de ez nem lehet igaz. A Star Trek jogok a Paramountnál és a CBS-nél vannak megosztva (leegyszerűsítve a mozifilmeké az előbbinél, a többi (beleértve a tévésorozatokat) az utóbbinál). Ha eladták volna, akkor lenne hír róla valahol, de ilyet nem találtam, s a Star Trek Online játékban is kiderült volna.
  • Inquisitor
    #11235
    Azért most az S02E08 rész eleje kissé megkavart, mivel pont előző résznél linkelt valaki egy dokumentum filmet arról, hogy miért NEM lehet jogi okokból olyan ST filmeket csinálni mint a régiek. Mert azok minden joga a BBC-nél vannak. Erre most az epizód a TOS Pilot jelenetekkel indúl és össze is fűzték a sztorit vele? WTF?
    A beszólásért Spock szakálára meg jár a piros pont. :D
  • Tuvok #11234
  • mrzed001
    #11233
    De egy biztos: kiválóan bemutatta a csillagflotta "esszenciáját" [fekveröhög]

    Zseniális, átsugárzom pár trekie-nek :D
  • RelakS
    #11232
    Mert hármat hol kötöttek össze, utaztak egy párhuzamos világba, szedték el az ottaniak warp magját, jöttek azokkal vissza ebbe a világba, majd a hat maggal csináltak egy tóruszt egy csillagból?



  • [NST]Cifu
    #11231
    LoL. :)

    Azt mondjuk nem értem, hogy a két warpmag összekötést (= 2x sebesség) hol volt, de zseniális. :)
  • Renegade
    #11230
    a pokolba fogok jutni:

  • LasDen #11229
    Hmm... https://i.imgur.com/3qqXH7q.jpg
  • Renegade
    #11228
    én Colm Meaney-t csak a Star Trekben nyújtott alakítása után tudom megítélni, alapból hozta a papírformát (kicsit gyenge, de biztos olcsó, ST-be pont jó lesz), aztán amikor el kellett volna játszania egy döbbenetesen nehéz szerepet "Hard Time", akkor fájt nézni a próbálkozását.

    Félre értések elkerülése végett: AZ ST-nek sosem volt erőssége a casting, voltak villanások, lásd Leonard Nimoy, William Shatner, Patrick Stewart, stb. Ami viszont érdekes: amióta elindult az új franchise (mozi+STD), a casting az támadhatatlan szerintem, és hát ki nem állhatom Tillyt, illetve nagyon nem tudok azonosulni Michaellel, de ehhez az kell szerintem, hogy jók legyenek a színészek. át tudjam érezni, hogy na ezzel a típussal nem szívesen vagyok egy szobában. :)

    nálam aki meglepetés volt, az Thomas Gibson, a Criminal Minds alapján azt hittem, hogy rá írták a szerepet és egy sótlan, karót nyelt csóka, aztán kiderült, hogy egész jól elvan a Broadwayen, vagy akár mint komikus, na meg nyilván ott van még Matthew McConaughey, aki egyik napról a másikra lett AA+ színész a cuki szörfös fiú attitűdből.
  • [NST]Cifu
    #11227
    Dunno, alapvető probléma, hogy néhány színész az alapból ráírt karakterével nehézkesen tud alkotni valamit. Aztán amikor ki kell térnie a megszokottból, akkor olyat alkot egy-egy epizódban, hogy csak na.

    Nálam ilyen például Scott Bakula. Ilyen szódával elmegy volt számomra az ENT-ben, kivéve az 'In a Mirror, darkly I.' epizódot, ahol zseniálisat alakított.