1506
train_fever_banners6z8g.jpg
Urban Games: Train Fever
  • Nohab
    #26
    Valahogy éreztem.



  • Austin Bailey
    #25
    nekem az nem tetszik, hogy megint nincsenek támfalak, hanem a terep alakul át, és a támfalak helyén így sziklafalak vannak. Szerintem ez eddig az összes ilyen jellegű terepátalakítást minden játékban elcseszte.
  • Nohab
    #24
    A hidak elhelyezése nem automatikus, szóval ha akarja az ember, akkor lemegy az út :)
  • akyyy
    #23
    második képen minek olyan híd? menjen csak le az út le.

    de a sínes képre elélveztem
  • Nohab
    #22
    Új hírek.









  • Nohab
    #21
    November eleji hír.

    Lényeges infók:

    - gyakrabban fog megjelenni hír a hivatalos honlapon
    - 256 km2-es pályák lesznek
    - 1 m2 pontossággal van kidolgozva a terep
    - van random pályagenerálás

    a cikkben vannak még képek





  • precise
    #20
    Currently we are working on the development of Train Fever with full commitment. We are making big steps forward. Our plan is to release the game in Q2 2014.
  • Fox44
    #19
    hopsz nem ide...:D
  • Fox44
    #18
    1976 Ferrari 312 T2
  • akyyy
    #17
    na? van valami hir?
  • Austin Bailey
    #16
    igen, mindig ugyanazt csinálják meg. Egyébként ezt az agyament depó-hülyeséget olyan rendületlenül leköveti mindegyik hogy elképesztő, pedig ez egyedül a TTD-ben nézett ki jól, vagy legalábbis én ott tartottam utoljára humorosnak. Többek között rohadtul idegesítővé teszi a szerelvények megváltoztatását, hogy egyesével kell vele szórakozni . Ennek ellenére érdekes módon még azokban a játékokban is depó van, ahol nincs depó pl Locomotion, CiM.
  • Nohab
    #15
    Lehetne ezt még sorolni: tolatós menetek, rendezőpályaudvarok, nyomtávváltás, stb. Nem csak a gépek hibásodnának meg, hanem a pálya is.

    Rengeteg lehetőség van a témában, de mindig csak a felszínt karcolgatják.
  • Austin Bailey
    #14
    Egyébként szerintem jobb lenne úgy megcsinálni egyszer, hogy nem a depóból jön ki a megbonthatatlan vonat, hanem lehet csinálni szerelvényeket vonalakra, és hozzárendelni mozdonyokat állomásokhoz (kijelölt telephely),és az indítandó vonatra egyszerűen ráállna egy mozdony. Ezen kívül jó lenne, ha az állomások szabadon alakíthatóak lennének.
  • Austin Bailey
    #13
    Júj, ez nagyon jónak tűnik. Hasonlíta CiM 1-re, de nem kockás és nagy országunk lesz
  • Faterx
    #12
    Ja, én is most olvastam.
    A másik várandósom a Banished is csak szerintem max év végén lesz
  • Borg
    #11
    Kár, hogy még majdnem 1 év a megjelenésig...
  • precise
    #10
    Teher vonatok meg egyéb jóságok
  • Faterx
    #9
    Na itt bővebben 720p
  • #8
    Nem különösebben kedvelem az ilyen játékokat, de régen is volt egy hasonló kedvenc meg a videó alapján ez is tök jónak tűnik
  • COOLancs
    #7
    Vonat szimulátor Cry-engine-al, az mán tuti lenne
  • Faterx
    #6
    Ez közvetlen a jutyubról 7 percben
    (Sajnos csak 360*-ban)
  • Tuvok #5
    Na hát azt én is :D
  • Faterx
    #4
    Én már most odaadnám érte a simcitymet
  • Caliph
    #3
    ipart berakhatná
  • Borg
    #2
    A videó alapján tényleg TTD-n nevelkedett a készítő :) Elég sok a hasonlóság.
    Ugyanakkor annyira még nem tűnik praktikusnak, és összetettnek. Sok játék ment már az évek során a süllyesztőbe, ami annyira realisztikusabbá próbálta tenni a TTD-t, hogy a játék alapjai teljesen eltűntek, egy élvezhetetlen látvány-játékot létrehozva...


    Ebben akkor látok csak fantáziát, ha az alap elég jó ahhoz, hogy teljesen transport tycoonos működést meg lehet vele valósítani. Máskülönben csak jobban néz ki, és ennyi...
  • Nohab
    #1
    Transport Tycoonhoz hasonló közlekedési vállalat menedzselős játék. A kickstarter módszer miatt elég nagy valószínűséggel megjelenik, nem fog elveszni a süllyesztőbe.

    Pár információ:
    - várható megjelenés: Q2/2014
    - jelenleg csak személyvonatkara koncentrálnak, de levél és élelmiszer szállítását is tervezik
    - multiplayer egy kiegészítő formájában fog érkezni, ha elegendő játékot vesznek
    - vonatok mellett buszjáratokat is közlekedhetünk
    - a pálya jelenleg 100 km2, de a végleges verzióban ennél nagyobbat terveznek
    - végül a moddolásról: "Regarding modding, the exact specifications are yet to be defined, but it will at least be possible to create custom vehicles and tweak simulation parameters."

    Steam Greenlight. Itt elérhető a két megjelent videó, ami a pre-alpha állapotokat mutatja be.

    Magyar nyelvű cikk.

    Játék honlapja