42848
  • alma2
    #42727
    Anno valaki kerdezte, hogy szamit-e, hogy a jatekon beluli ffb clipping mutato mit mutat. Mondtam tok mindegy, a lenyeg, te erezd amit akarsz, ugy allitsd be a kormanyt. Na meg a jatek honnan is tudna mennyi ero van a kormanyba, mert szerintem nincs is visszacsatolas. (mondjuk nem olvastam jobban utana, hogy erre cafolatot talaljak)
    Nyomtam egy firmware update-t a kormanyon jol kinullazta a beallitasokat, igy szorakozhattam megint.
    Alapesetben 30 %-on volt a kormny ffb-je, jatekon belul meg a gain 100%. Azert jol meg tudott izzaztani egy oras verseny mar, foleg, ha valami combosabb auto volt, aminek nehez tekergetni a kormanyat. Persze ha kellett ha nem a jatekon beluli mutato folyton pirosban volt egy kisebb bukkano kapcsan. Anno is mondta de hat tudom, hogy ennel sokkal erosebb a kormany, hiszen 100% kb meg sem tudom mozditani.

    Egy szo mint szaz, fanatec ajanlasnak eleget teve kivancsisagbol beallitottam ugy, vagyis kormanyon az ero 100%, jatekon belul meg csak nem is 70% ahogy irtak, hanem 60%-ra allitottam. Hat valami boduletesen nehez lett mozgatni, szo szerint kitepi a kezembol, igy saccra, min 2,5 x erosebb lett az ffb erzese minden mozzanatra, ellenben a jatekon beluli mutato szinte soha nem ment pirosba... szoval ennyit errol a clipping hulyesegrol amit mutogat a jatek...Igy tovabbra is azt mondom ne higgyetek neki, csak amit ereztek.
  • alma2
    #42726
    Biztos nem vagyok egyedul aki Kunos felmenoit 5-6 eve szidja, hogy, ha barmilyen mas usb-s eszkozt bedugsz (marmitn amit jatek iranyitonak detektal a windows), akkor a fosom ac meghulyul es nem mukodik, mig ki nem huzod es ujra nem inditod, vagy nem ugy allitod be az iranyitast, hogy az az eszkoz is epp aktiv)
    egy szo mint szaz a content manager ezt is meg tudja oldani, csak szemetszurt a tobbszaz lehetosege kozul, ha mas is szivna ezzel.
  • b-type
    #42725
    alakuló esőcsep fizika:
  • alma2
    #42724
    Aki nem iratkozott volna fel:
  • b-type
    #42723
    F1/Mugello száraz kör, külső nézet, esős belső:

  • KRi2
    #42722
    Assetto Corsa - BTCC 98/99 bajnokság szep.17-től!



    A korosodó, ám még mindig népszerű Assetto Corsa-val a 90-es évek végét elevenítjük fel a hamarosan induló BTCC túraautós bajnokságunkban. Két legendás autó, a BMW 320i, és a Nissan Primera csap össze. Két eltérő karakterisztikájú gép között mindenki megtalálja a magának valót. Mindkét ingyenes mod piszokjó, ami PM3DM kezemunkáját dicséri. A pörgős, duplafutamos, rövidpályás bajnokságba már lehet jelentkezni, gyakorolgatni, csapatot alkotni, saját autófestést választani, pingálni, mint a régi szép időkben. Az izgalom, és kihívás garantált!

    Versenynaptár:
    2020.09.17 @ Road Atlanta
    2020.10.01 @ Tor Poznan
    2020.10.15 @ Brands Hatch Indy
    2020.10.29 @ Bikernieki
    2020.11.12 @ Donington National
    2020.11.26 @ Croft
    2020.12.10 @ Knockhill
    2021.01.07 @ Knutstorp

    A bajnokságon való indulás feltételeiről, szabályzat, további információk erre: http://gtr-masters.hu/tema/7299
    Utoljára szerkesztette: KRi2, 2020.09.04. 20:51:48
  • b-type
    #42721
    legális verzió:
  • b-type
    #42720
    közepes gumin :))

  • Szabi #42719
  • b-type
    #42718
  • lac coo
    #42717
    Ok ,de ezzel nem vagyok beljebb, én is néztem... :)
  • alma2
    #42716
    egyszerubb lett volna beirnod szerintem, a keresobe es maris megvan a valasz,
    google-> localbridge.exe
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.08.25. 20:25:48
  • lac coo
    #42715
    Updsz ,rorry off:

    Mi a pi-.a az a LocalBridge. exe és miért jajgat folyamatosan a netframewrok miatt ??? Valami káértékony cuccot szoptam be ? Vírusírtók sem indulnak el ...
  • b-type
    #42714
    jaja, az ACC-ben is kicsit bálnák az autók, de nem is nagyon várhatok mást, biztos hogy lehetne agilisebb, de java részét gentleman driver veszi, ha a Blancpain mezőnyére rákeresel a driver database oldalán hát igen keveseknek van gokart múltja, a lgtöbb eleve GT-t kezdett.
    Szóval az hogy arányaiban inkább eltolja az orrát az még mindig biztonságosabb, mint ha megforog. Végül is rá lehet érezni, nem az a kormányroppantóan buta kategória, ha jó a tempó és oké a gumi akkor elfordul, ha nem oké a gumi akkor korábban kell megfékezni.
    Az ACC-hez képest viszont kevésbé érződik az autó súlya, jobban úgy érzi az ember hogy határon van, itt kb. 30cm, az ACC-ben meg mondjuk a duplája. összességében én már inkább ACC-t vezetek ha ezt a kategóriát akarom vezetni.
  • sertrex
    #42713

    Nekem is bejön. Érződik rajta már az ACC-s gumifizika. Gondolom ez középmotoros tulajdonság, hogy kifelé tolja az elejét. Nem csak jó, hanem erőteljesebb az FFB és igen valahogy így képzelem el egy Ferrari vezetését. Rögtön vittem is Mugelloba. A GT4-es KTM is jól sikerült.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.08. 21:49:31
  • b-type
    #42712
    Sztem jó autó, kicsit kifele darál az eleje, jó FFB, jór kezelhető (élvezhető) hajtás.
  • sertrex
    #42711


    edit: A Ferrari Evo mellett a képen látható modellek is kaphattak némi frissítést.


    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.07. 12:13:25
  • Szabi #42710
    "Next step is to get the brand new exclusive Ferrari 488 Challenge Evo specially designed with Kunos for this competition.
    Here you can find the Steam key that can be used to redeem the Ferrari 488 Challenge Evo in Assetto Corsa: *****************

    THE CAR WILL BE RELEASED ON STEAM AS A PRIVATE DLC FROM 7TH AUGUST 18.00 CET (TIME MAY VARY DUE TO STEAM PUBLISHING PROCESS), A DEDICATED COMMUNICATION WITH INSTRUCTIONS WILL FOLLOW AFTER THE CAR RELEASE.
    You can start training then."

  • sertrex
    #42709
    A new car coming to Assetto Corsa in 2020, and it's a Ferrari? Sounds like a good opportunity to dust off the racing gloves and take it out for a spin if you ask me...





  • sertrex
    #42708
    Ferrari Hublot Esports Series al via a Settembre su Assetto Corsa

  • b-type
    #42707

    elképesztő mit ki nem hoznak belöle
  • alma2
    #42706
  • alma2
    #42705
    Hivatalos-ingyenes, mi kell meg.
    ktm-x-bow-gt4


    ktm
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.07.26. 20:03:38
  • PacsutaTibi
    #42704
    Tomsteel, aki az ACC Hungaroringet csinálta, jár még ide?
    Mert profil alapján márciusban lépett be utoljára. (Bár sokszor én sem lépek be, csak olvasgatok)
    Írtam neki pm-et, csak nemtudom egyáltalán olvassa-e.
  • El Gigante
    #42703
    Ezek után, én is maradnék a szimulátornál! O_O
  • Gry01
    #42702
    És repülni is tud a huncut!
  • alma2
    #42701
    Kivancsi lennek a sok szimulator kocka kozul melyik ertekelne a belso/kulso ertekeit a holgynek, illetve melyik csak a jatszotere miatt lenne vele elviselve a hulyesegeit :)
    uhh most nezem csak 20 eves

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.07.22. 14:43:07
  • alma2
    #42700
    Mint irtam, nem hasznalok ilyet, de innen le tudod tolteni.
    rain
  • b-type
    #42699
    Lehet hogy van :)) Szinte minden van,...
  • Thread
    #42698
    Az igaz, nem néz már ki rosszul az rFActor.
    Nem létezik olyan mod ami egy visszapillantón fityegő nyünyőkét szimulál? Bár a fejmozgás is modellezi a G erőket de lehet hogy ez hozzáadna az illúzióhoz.
  • WinT
    #42697
    Nézem ezt a videót, de már az első lépésnél elakadtam... az én content manageremben nincs olyan app, hogy ACC Ext Rain. Ezt hol kellene beszerezni?
  • b-type
    #42696
    Azt minek? :))
    Arra ott van az rFactor2
  • Danecay
    #42695
    Nem tudom hogy van de annak nem sok értelme lenne ha csak a látványra lenne hatással.
  • Thread
    #42694
    Köszi, nem semmi hogy ilyen mértékben lehet moddolni. Olyan mod nincs ami rFactor2 fizikát visz bele? :)
  • alma2
    #42693
    nem en vagyok ezeknek a celkozonsege, magyarul sosem probaltam ki :)
    De valami emlitest tesznek rola persze gondolom ez csak latvanyban nyilatkozik meg:

    https://www.racedepartment.com/downloads/sol.24914/

    Sol is using all features of weatherFX and brings additionally:
    - dynamic weather change in races ( editable in files )

    itt is van eso meg minden nyavaja, pont hasonlo megoldasban, mint gondoltam, szepen szajbaragosan ahogy emlitettem: masfel eves video!


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.07.15. 13:59:20
  • Danecay
    #42692
    Szárazból esősbe váltó és fordítva, tehát felszáradó pálya gondolom nincs, vagy igen? Már csak azért mert a bal oldalon futó ki programocska van, hogy esőt is jelez %-osan, de ha nem tudja a plugin vagy MOD akkor minek?
  • alma2
    #42691
    termeszetesen nem, ez az egyik legnagyobb erenye a jateknak, hogy orrba-szajba, lehet moddolni konnyeden. a racedeparmenen is lathatod tobb mint 13 000 modositas van hozza(bar ebbol 10 000 skin) de akkor sincs semmi kozel tavol hozza.

    Konkretan ez az esos cucc, tudtommal meg nem publikus, de hamarosan.(de eselyes, hogy van masik)
    Addig is tedd fel, ha nem hasznalnad az ingyenes content managert + reshade, maris lesznek repulo fucsomok es ami szem szajnak ingere jatek kozben, a cm-el konnyen lehet allitgatni hangolni ezeket.

    es van aki erre gerjed pl f1 sorozat, ilyen is van...
  • Thread
    #42690
    Ez mi? Visszafejti a kódot és továbbfejleszti a játékot? Hogy lehet hozzájutni?
  • alma2
    #42689
    es akkor jon a kerdes, minek van a tobbi "uj" jatek, amikor ez is nez ki ugy, ha akar (kisebb performancia igeny mellett)
    Mar aki erre gerjed:

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.07.13. 15:10:27
  • alma2
    #42688
    Teljesen felesleges ra hallgatni, ha nem erzel kulonbseget, mert ugye ha lejebb veszed az ffb-t(jatekon belul is tudod autonkent allitani vezetes kozben)
    es pont egy jo megszokott "erzes" eltunik, vagy tompanak fogod utana erezni, akkor az meg mar zavarni is fog. Gondolom nagyon elmerulni meg nem akarsz benne, mert azert lehet allitani, meg jatszdozni vele, joval reszletesebben is. de alapesetben azt jelenti amit mondasz.