• alma2
    #42727
    Anno valaki kerdezte, hogy szamit-e, hogy a jatekon beluli ffb clipping mutato mit mutat. Mondtam tok mindegy, a lenyeg, te erezd amit akarsz, ugy allitsd be a kormanyt. Na meg a jatek honnan is tudna mennyi ero van a kormanyba, mert szerintem nincs is visszacsatolas. (mondjuk nem olvastam jobban utana, hogy erre cafolatot talaljak)
    Nyomtam egy firmware update-t a kormanyon jol kinullazta a beallitasokat, igy szorakozhattam megint.
    Alapesetben 30 %-on volt a kormny ffb-je, jatekon belul meg a gain 100%. Azert jol meg tudott izzaztani egy oras verseny mar, foleg, ha valami combosabb auto volt, aminek nehez tekergetni a kormanyat. Persze ha kellett ha nem a jatekon beluli mutato folyton pirosban volt egy kisebb bukkano kapcsan. Anno is mondta de hat tudom, hogy ennel sokkal erosebb a kormany, hiszen 100% kb meg sem tudom mozditani.

    Egy szo mint szaz, fanatec ajanlasnak eleget teve kivancsisagbol beallitottam ugy, vagyis kormanyon az ero 100%, jatekon belul meg csak nem is 70% ahogy irtak, hanem 60%-ra allitottam. Hat valami boduletesen nehez lett mozgatni, szo szerint kitepi a kezembol, igy saccra, min 2,5 x erosebb lett az ffb erzese minden mozzanatra, ellenben a jatekon beluli mutato szinte soha nem ment pirosba... szoval ennyit errol a clipping hulyesegrol amit mutogat a jatek...Igy tovabbra is azt mondom ne higgyetek neki, csak amit ereztek.