42848
  • b-type
    #42566

    A jelenlegi verziómban csak a Celica van megtartva..pedig mind remek autó, de töltési sebesség és a célorientáltság miatt csak a Celica ST, pályáknál is hasonló a helyzet.
  • Szabi #42565
    lehet volt már, nekem nem rémlik, de jópofa :D
  • vion
    #42564
    Köszönöm a választ!
  • acsati
    #42563
    Az ilyen kameramozgásokat hogyan csinálják? :D Mintha drónt irányítva követnék a jelenetet, marha jó :)
  • b-type
    #42562
    egy próbát megér :) ..itt fórumon biztosan, szimek közt pörögnek a pályák az sem szokott gond lenni, ha meg van jelölve az eredeti készítő.
    az ingyenesen letölthető cuccok meg nem hiszem hogy problémába kevernének.

    más, trollverda :

  • vion
    #42561
    Sziasztok!
    Készítettem az AC-hoz pályát saját 3D-objektumokkal, de a textúrákhoz ingyenesen letölthető képeket használtam. Ezt így elérhetővé tehetem bárki számára?
  • Szabi #42560
  • b-type
    #42559

    látom ott a kombiné is :))
  • Prézli
    #42558
    Köszönöm a bizalmat, már egy ideje szöszölök rajta, hogy szebb, igényesebb legyen a pálya, de mindig eszembe jut valami, ami miatt tolódik a "kiadás". Most azt merem mondani, hogy pár modell és ai nyomvonal van vissza, de meglássuk hogy alakul :D

    Kép
    mégegy kép
    és mégegy kép

    Utoljára szerkesztette: Prézli, 2020.01.02. 03:23:33
  • b-type
    #42557
    Igazából pályától függ szerintem, egy felspécizett AC nagyon jól tud kinézni egy szép pályán 2 utas vonalvezetéssel, azaz forgalommal, ha még támogatja az esőt is, akkor bármit lehet. Eszméletlen jól tud kinézni és nagyon hangulatos, ugye ez az egyik AC irányzat, hogy egy kétutas városi pályára felpakolnak egy nagy csomó AI-t és megy a drift.
    Mentem már ilyenen, nem az én világom..nagyon átszabott autókkal driftelnek, ...a rally pályákat meg nem nagyon érinti és azok nagy része grafikailag elmarad, Prazelee megcsinálja Laptime KakucsRing-t még jobbra az már nagyon zsír lesz
  • lac coo
    #42556
    BUÉK ! :)
  • alma2
    #42555
    egyik "srac" aki par hete nezte, latta, probalta eloszor az assettot az volt a reakcioja, hogy csunya.
    Szerintem az alapjatek sem csunya, nem ertettem mirol beszel, de igazabol tovabbra sem ertem, bar linkeltem neki egy mod oldalt,akkor pakolgassa izlesenek megfeleloen fel a dolgokat..
    A project cars-2-re azt mondta az szep, szoval pont ezek a csilli-villi utolagos szemfenyvesztesek hianyozhattak neki.
    Most x ev utan ranezve megint az iracingre na az meg mindig olyan csunya mint 10 eve volt, az rfactorral versenyezhetnek ebben es meg a hangjai is szornyuek az elobbinek.
    Az ffb-jet is mindig szidtam de arra igy sok-sok ev probalgatas utan, eloszor elkezdett mukodni es jo volt, de az is csak a masodik inditasra, jo kerdes mitol, nem allitottam semmit.

    Ha iden kiadja kunos mondjuk az ac kettot es tovabbra is olyan gyalazatos tempoval fog menni mint az acc, akkor sokaknal menni fog a levesbe. Arrol nem beszelve, hogy nem is erzem szukseget az egesznek, mert hirtelen, hogy a gumit mar tobb pontrol mintavetelezi, ahogy az uthoz er, es a napszak valtas, ami a kutyanak sem hianyzik es az ac-ben is megoldhato, nem tudom mi Fontos ujitast tud femutatni, amire azt erzi az ember igen erre vartam, erre volt szukseg. na meg az eso talan.
  • b-type
    #42554
    kevesebb C-vel megáldott AC-nak is egy vieó:
  • Alexease
    #42553
    Regi szep idok!
  • Solt
    #42552
  • b-type
    #42551
    Egy remek videó, kis múltidézés is, LFS Norbi:
  • __Jacek__
    #42550
    Hmm a ReverB most 4096x2160 :) FOV simben a legkevésbé zavaró mert mintha sisak lenne rajtad, de azért egy 130-140 el kell jutni, abból is van már ami 200-as :D

    Kéz érzékelés béta állapotban van, annyira úgy gondolom nem lenne hülyeség ha a virtuális müszerfaladon kapcsolgatni tudnál minden ugye? :D

    Egyedül a 8k szemenként a scifi mivel nincs ami meghajtsa :) De majd ha csak egy Reverbet felveszel a RiftS útán akkor rájössz hogy jujuj nagyon messze a vége :D
    Utoljára szerkesztette: __Jacek__, 2019.12.19. 07:32:20
  • mulli1986
    #42549
    Jaa. Én meg arra, hogy az autóval küzdeni kell a pályán :D
    Egyébként az általad felvázolt opciók közül szerintem sokmindenre nincs szükség, ez rift S amit most vettem 2560×1440 felbontású (WQHD/QHD) ami a Full HD és 4K között van, nagyon szép a képe és 80FPS-el tolja a gép is. FOV az 90-100 között van, nem találtam rá exakt infót, de érdekes mód, most hogy utána néztem, eddig nem tűnt fel, hogy csak ennyi. Olyan szinten kiesik már a fokuszomból az ennél nagyobb terület, hogy fel se tűnik. A kézérzékelő meg hülyeség, ha van kormányod.
    Nyílván értem én, hogy vicceltél, de ezek 2050-re se lesznek meg, mert a VR még az értelmes felhasználói igényeket próbálja megcélozni, nem mint a gaming monitor ezekkel a 100feletti frissítésekkel. És akkor valaki megpróbálja megmagyarázni, hogy de ő azért ügyesebb meg jobb, mert neki nem 60FPs-el megy a képfrissítés, hanem 144 és ő már mindent hamarabb lát. Ja meg a k..a mamád :D
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2019.12.18. 15:15:22
  • WinT
    #42548
    DRM volt, igen... nincs nekem ezzel semmi bajom, akkor se lenne ha az egész fizetős lenne, csak meglepődtem, mert először találkoztam ilyennel az SRS-en (és kicsit rosszul esett, hogy végre lenne időm tolni egy versenyt és most nem tudok pont, de ez egyéni szoc. probléma :) ).
  • alma2
    #42547
    A drm sorozatra gondolsz kizarasos alapon azzal az egy "fizeteossel" talalkoztam.
    Vagy cimbije vagy minden eladas utan kap egy eurot hulye lenne nem kitenni.
    kb 1 honapja neztem kozel 20-an indultak azon a versenyen amin akartam.
    Bar szerintem is messze tul van arazva, megnezve az ingyenes felhozatalt, vagy csak a jatek arat, de mivel ez egy mod itt is mukodik a modszer, mint amit itt csinaltunk vagy 3-4 eve, mindenki bedobott 1 eurot aztan megvettunk kozosen egy ilyen pakkot(bar azota sem inditottam el :) ). Szabi gyujtotte a lovet, ha jol emlekszem, aztan mindenki le tudta tolteni mondjuk egy google drive-rol. Persze mindenki onismeretere volt bizva tovabb ossza vagy sem. szoval ha mar van 5 ember akit erdekel itt, mar megeri ezzel szorakozni.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2019.12.17. 11:01:08
  • acsati
    #42546
    Én már múltkor is tapasztaltam olyat, hogy a fizetős RedBull ring volt például, nem az ingyenes.
  • WinT
    #42545
    Akartam menni egy SRS futamot így este és meglepődve tapasztaltam, hogy egy 15 eurós autópakk kellene a futamhoz. Eddig azt hittem itt csak ingyen elérhető cuccokkal folyik a verseny.
  • __Jacek__
    #42544
    Küzdést olyasmirre értettem hogy a géphez lőni az egészet megfelelő FPS legyen plusz asssettonál modokkal lehet szopni, sok autó fajta stb bereccsen az FPS stb.
    Ezért nem is értem a triplescreent mióta van aránylag jó minőségben VR, persze pixeles de pl. az én Reverbemmel azért már nagyon jó. Cél a szemenkénti 8k 244Hz:D 220-as FOV szemkövetés, kézkövetés :D ez kb 2050 környéként sem várható...
  • mulli1986
    #42543
    Na srácok, összeállítottam a g25-öt, vagy fél órát hülyéskedtem a beállításokkal, mire normálisan ment. A VR headset kb 15 perc alatt be volt állítva, semmi extrát nem kelltt csinálni hoz, se újraindítás, se semmi. Egyből működött és olyan komoly élményt ad kormánnyal, VR headsettel, mintha ott ülnék a kocsiba. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
  • __Jacek__
    #42542
    Alapvetően igen kisebb nagyobb küzdésekkel :)
  • mulli1986
    #42541
    Tehát indítom, felteszem a headsetet és már tudom is forgatni a fejem a kocsiban? Hát akkor pfúúúú de jó lesz nekem ma :D
  • __Jacek__
    #42540
    ? Simre gondolsz? Ezekben mindben benne van a VR támogatás, Assetto mindkettő, PC1-2, iRacing többi engem nem érdekel:D
  • mulli1986
    #42539
    Na, ez egy szép kis lista, ha lekattantam a VR-ról, akkor nekiesek ezeket is kipróbálni. BTW, VR szemüveges játékhoz olyan verziót kéne vásárolni?
  • haflac
    #42538
    utóbbi idők legjobb része volt :),mondjuk kb az összes nagyon jó, nagy rajongójuk vagyok
  • Ratrak
    #42537
    hehe, én is azt szeretem ha nehéz és küzdős, de azt érzem, hogy én vezetek, és nem sínautó a feeling.. :) G29, semmi help, és RUF Yellowbird (mindig megszivat :) ha túl soknak érzem az RSR még hasonló tud lenni, vagy csak letekerem rajta a turbót 40-50%-ra) a másik titkos kedvencem a KTM - őt nem olyan nehéz vezetni, de irgalmatlan jól megy és fun vele menni számomra.. "Versenyautók" közül meg a kisford a legnagyobb kedvencem, ott minden összeáll a játékosság, a hang, az "ottvagyok-érzés", mégis aránylag megbocsátó/könnyen korrigálható. Titkos favoritom a régi 250GTO, utcai szakaszon, úgy használva "mintha az enyém lenne", tehát nem feltétlenül mindig üveghangon - szuper karaktere van már 3000-s fordulattól és nagyon jól lehet vele középtartományban autókázni (nem pályarekordra hajtva ofkoz). Iszonyú jó ahogy érzed, hogy az aránylag bazierős motorja hajtogatja a kasztnit jobbra-balra, futómű, gumik sehol... Ezt a feelinget jól adják még a régi formula-Maseratik/Lotus is. Modernek közül meglepően játékos lett a sima Boxster (a Cayman már sokkal kevésbé!) és persze a valóságban is agyonsztárolt GT3RS itt is begyere ;)
  • b-type
    #42536
    az a tehén... OFF egyébként.
  • b-type
    #42535
    Nordschleife, régi verzió, érdemes cucc.

    így néz ki:
  • GPx8
    #42534
    Ok. Köszi!
  • b-type
    #42533
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja, sry, nem figyeltem. Igen ez nem mod,...és nem is ajánlom, max ha valakit ezek érdekelnek és van ennyi pénze demózni.
    Nem rossz, de nnem szim, és fapad.
  • WinT
    #42532
    Szerintem innen: FIA European Truck Racing Championship :)
  • GPx8
    #42531
    Hello!
    Honnan van ez a mod?
  • mulli1986
    #42530
    Ki milyen kormánnyal, milyen segítésggel szokott játszani? Én is nagy Nordschleife rajongó vagyok, de pld DTM vagy egyéb pályagépekkel nem szeretem annyira, mint egy buta erőgéppel. F40 és Shelby Cobra a kedvencem manuális váltással, kupplunggal, mert úgy igen izzasztó akár értékelhető időt is menni velük. Egy GT3-as GTR szinte magától végigmegy a pályán :) Én egyébként g25-tel tolom :)
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2019.12.04. 14:45:20
  • mtom1984
    #42529
    Euro Ring Örkény:

    https://sharemods.com/x70iv33yolh7

    https://vk.com/photo-83865031_457240367

    Egy AI azért jó lenne hozzá :)
    Utoljára szerkesztette: mtom1984, 2019.12.04. 14:25:20
  • tjoe
    #42528
    Látom szereted a Zöld Poklot. Nagyon kellemes a Holdennel gurulni rajta.
  • tjoe
    #42527
    Majdnem. :) Holden Commodore a becsületes neve. A V8SCorsa a Supercars mód neve.
    Utoljára szerkesztette: tjoe, 2019.12.04. 10:27:11