550
Dungeon Siege 3
  • sirdond
    #350
    mondom,az összes létező lehetőséget végigpróbáltam,de semmi
    felraktam egy xp-t is virtualboxra,de ugyanaz,intró után elszáll
    hagyom inkább a francba,gondolom a 64bit a baja
  • sirkope
    #349
    Sziasztok, csak oroszul sikerült felraknom. Hogy tudnám angolosítani?
  • ratgab
    #348
    Win7 32 bit Ultimate! Persze állítsd át a játék exe-jének kompatibilitását xp sp2-re!
  • farferi
    #347
    Köszönöm szépen a választ.
  • sirdond
    #346
    ezt már láttam, sőt az összes ilyen fórumot végigolvastam, de így sem jó
    te most xp-n vagy win7-en próbálod? (32bit vagy 64?)
  • ratgab
    #345
    Megvan!!!!![

    Ezt nyisd meg!

    Ezen az oldalon felülről a 6. hozzászólásban található linket töltsd le és csomagold ki a Játék főkönyvtárának BIN/Raster könyvtárába!

    Ezután indítsd a játékot és állítsd a setupban rOPenGL, a hangot pedig DirectSound 3D Software Emulation-re! Így már működni fog!!!
  • sirdond
    #344
    és melyik videó módban működik nálad?
  • ratgab
    #343
    Nekem elindul... karakterválasztós képernyőig el is jutok, de ott már van valami grafikai rendellenesség, és kilépni se lehet normálisan!

    Nem értem, mivel laptopon (XP SP2) meg szépen megy...
  • sirdond
    #342
    nem jó, kipróbáltam az összes létező variációt,de ugyanúgy kilép intro után
    gondolom valamilyen program bezavar a háttérben. más ötletem nincs
  • ratgab
    #341
    Intró után Xp alatt is meghalt nekem! Érdemes a beállításoknál a videókártya kiválasztásával játszogatni! Valamelyik beállítással továbbmegy az intrón, csak már nem emlékszem melyikkel!
  • sirdond
    #340
    bár,több fórumon is olvastam,hogy egyeseknek megy, de nekem sehogy sem sikerül elindítani :/
    virtualbox-szal is próbáltam,de az intro után ott is meghal
    pedig most már nagyon beleéltem magam
  • ratgab
    #339
    Azt írtad, hogy adsz neki még 1 esélyt... Adtál?

    Mert én jelenleg már az uninstall határán vagyok....Egyáltalán nem vágyok vele játszani! Nagy csalódás ez a játék idén számomra...
  • ratgab
    #338
    Tudod én akkor hiszek el valamit, ha a saját szememmel látom! És ha ezt írtad le bizony egyet kell, hogy értsek! Sajnos...
  • Zomil
    #337
    ugyanezt irtam le az eredti játékok topikban :)
  • demeron
    #336
    Persze, összeadódnak, csak sokszor a nagy káoszban nehéz kiszúrni melyik sebzés mi..
  • Calver
    #335
    kérdés azoktól, akik Anjali-val nyomultak: több felgyújtó effekt összeadódik? avagy ha kigyúrtam Spinning Kick-et felgyújtásra, és Ignite-ot is arra, h minden ütésnél gyújtson, lesz olyan, hogy egyszerre két DoT fog pörögni az ellenfélen?
  • ratgab
    #334
    Kicsit jobban belemerültem a Dungeon Siege 3-ba és azt kell, hogy mondjam jó játék... lenne, ha nem lenne ez a baromi rossz kameraállás! Gundaric manorban vagyok Katarina-val nyomom (Ajali vagy ki a segítőm) és a szűk folyosókon néha úgy mozdul a kamera, hogy nemhogy az ellenfelet még magamat sem látom! Emellett ez a 2 kameraállás sz.art sem ér! A közelinél meg tudom csodálni ugyan a karakterem, de harcra használhatatlan! A távolabbi meg még mindig nem elég távoli, ahhoz, hogy lássam is merre lövök/megyek!

    A másik borzalom ez a célzási rendszer (ebben van egyáltalán valami rendszer)... Egyszerűen soha nem azt sikerül lőnöm, akit kellene... feltéve, ha látnám is ettől a rendkívül tré kameraállástól! Már sokfajta játékkal játszottam és mindig el tudtam boldogulni, de ez a DS 3 feladja a leckét ezzel az irányítási mechanizmussal!

    Sajnos ez a 2 dolog nagyon rányomja a bélyegét a játékra, pedig nem lenne ez szegény egy rossz cucc, csak amikor nem látod, hogy mit csinálsz az eléggé zavaró tud lenni...

    Talán még próbálkozom vele, ha észhez tértem az újboli sokk után...
  • ratgab
    #333
    Kíváncsi leszek én is!
  • sirdond
    #332
    tudom,már a skyrim topikban is megjegyeztem,hogy milyen jó játék :)
    meglátjuk windows 7 alatt hogy fut
  • Calver
    #331
    de ettől függetlenül ász
  • ratgab
    #330
    Bár nem egy mai darab...
  • ratgab
    #329
    Severance Blade of Darkness, ha még nem játszottál vele!
  • Calver
    #328
    te fejleszted ugye a képességeiket, de nem mindegy mire raksz... segítők én úgy vettem észre nem szeretik csapatok elleni formájukat használni (Anjali-nál emberforma, Lucas-nál kétkezes kard, bár ő azért jobban használgatja), szóval Anjali-nál tűzformára pakolj inkább, Lucas-nál meg... hát, lassító cucc kétkezesből (Wind Shear) egynek nem árt, azon kívül életszívásra (első defenzív), meg egykezes stílusból shield bash-on kívül minden mehet.
  • sirdond
    #327
    nem. nemrég nyílt topicja itt sg-n, én is úgy találtam rá.
    valami jó hack and slash engem is érdekelne, de nem igazán találok, a nagyobb nevek közül meg mindegyikkel játszottam már
  • Solid Snake
    #326
    Pedig van benne 640 x 480 is
  • Sáska
    #325
    settlers online? ez a settlers VII?
    most igy a DS3 utan rakaptam erre a mufajra ujra, ugyhogy szerintem megnezem a torchlight-ot, titan quest annyira nem jott be a hangulata miatt, D2-vel meg nem vagyok hajlando 800x600ban jataszni 2011-ben:)
  • farferi
    #324
    Igen, csak jönnöm kellett dolgozni és nem tudta megfigyelni.Azt persze láttam, hogy harcol csak a képesség használat érdekelt volna.Bocs, hogy érdeklődésre használtam a fórumot, biztos más miatt van.
  • demeron
    #323
    Elvannak maguktól, néha jobban mint te, de előfordul hogy bénáznak.
  • BoneDragon
    #322
    Imádom az ilyen kérdéseket... Kb 10mp-en belül választ kapnál a játékban.
  • farferi
    #321
    Köszi.Most kaptam meg az első kísérőmet.Őket terelgetni kell, hogy mit használjanak a képességeikből, vagy magukban is jól elvannak?
  • TVelvet
    #320
    valaki erre ? #316.
  • Sir Quno Jedi
    #319
    de fel ám
  • demeron
    #318
    szint függvénye, lehet most vettem csak észre, de mentés is feltölti hp-t.
  • farferi
    #317
    Az egyenlőre lezárt talentek szintfüggően nyílnak meg vagy valamilyen kombináció kell hozzájuk?
  • TVelvet
    #316
    nektek megy most a játék multiba? engem find gamenél folyton kidobál.
  • Sáska
    #315
    igazad volt...:/
  • XeroX
    #314
    Vannak ezek a "Clasp" cuccok, azokkal mit lehet tenni ?
    A használati cuccok között nincs.
    Az itemek közt van de úgy nem adja a plussz dolgokat.
    Transmute esetén pénz lessz belőle.

    Nem rossz játék a Diablo 1 -hez viszonyítva :) ,de 314 hozzáaszólás az kicsit durván kevés.
  • sirdond
    #313
    én sem, ezért kérdeztem
    bár most kipróbáltam a settlers onlinet és tetszik. egy baj van vele,hogy német :/
  • Sáska
    #312
    ezt nem is lattam, ranezek, ugysem tudom mivel jatszak mostansag
  • sirdond
    #311
    kösz,akkor inkább kihagyom
    esetleg valami ötlet,hogy mit próbáljak ki hasonló témában?