550
Dungeon Siege 3
  • Calver
    #470
    na jó, akkor mondok.
    ami nekem csípte a szemem a hozzászólásodban a következő:
    NAGYON messze áll a DA2 hack'n'slash-től. egy olyan játékot, ami nagyban karakterfejlődésre épít, és amiben a karaktered stílusa és szövegei változnak attól függően, hogy dialógusokban mit választasz, valamint a játék egy igencsak fontos részét képezik a csapattársak és a velük való viszonyod, azt azért elég nagy ostobaság hack'n'slash játékokkal még akár egy lapon említeni is.
    akció RPG a DA2? igen. de ettől függetlenül RPG, nagyon is.

    viszont ez még mindig a DS3 topicja, szóval...
  • Prince23
    #469
    Hát ha konzolon játszottál vele, akkor semmi különbség nincs a két játék (DA2-DS3)irányítása között :)

    annyi hogy da2-be jobban van kezelve az amúgy is siralmas sztori :D ami semmi köze a DAO-hoz. csupán az alapok, pá karakter kötödik az Originshez. Az origins sokkal hardkórósabb volt, mint a DA2. DA 2 casulagamereknek, meg leginkább konzolra való. ez mondjuk a ds3-ra is igaz.

    ui: DAO-t én nem bántom,, csak a DA2-t :D de már azt régen letárgyaltuk topikjában
  • Calver
    #468
    ööö... na jó, erre inkább nem mondok semmit, mert nem lenne túl szép.
  • ratgab
    #467
    Megvan eredetiben... játszottam vele, engem jobban szórakoztatott... DE Ízlések és pofonok különbözőek... Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz...
  • morzsi555
    #466
    Én nem éreztem unalmasnak, ha nagyon unalmas helyeket akarsz látni, akkor játsz a dragon age 2-vel. Az a játék egy foskupac lett.

    Végigjátszottam másodszorra is a mágussal, jó volt, élvezetes volt vele játszani, de erősen kétlem, hogy valaha is újrajátszom. Inkább feltelepítem az első részt.
  • ratgab
    #465
    Többféle "táj" van benne az tény, de a bányáknál már elgurult a készítők gyógyszere... Halál unalmas volt...
  • Prince23
    #464
    A kéne még :D Dragon Age 2-ről volt szó leginkább, ami köztudottan a dao szégyenfoltja. Így a DA2 hasonlítása a Ds3-hoz már méltó. Sőt a da2 múfaja is kissé hack and slashes lett, köszönhetően a konzoloknak.
  • wedge31
    #463
    A DA:O-ot szerintem ne keverjük ezekkel a b kategoriás játékokkal, ugyanis messze felettük áll minden téren.
  • Prince23
    #462
    Hát a Dragon Age 2 már nem igazán crpg, még az első sem volt igazán az. csapkodós játék lett az is mármint a DA2
  • Calver
    #461
    hack'n' CRPG
    teljesen más műfaj. viszont abban igazad van, hogy helyszínek megtervezésében sokan tanulhatnának Obsidian-tól, nem csak ebben a játékukban volt iszonyatosan hangulatos terep, bár asszem a kristályokkal teli bányák még tőlük is kiemelkedő teljesítmény.
  • Prince23
    #460
    :D:D
  • Seth
    #459
    Hova viszed kifelé a játékot? Az udvarra,utcára? :D
  • BoneDragon
    #458
    Főleg, hogy a 2 játéknak köze nincs egymáshoz. :)
  • Prince23
    #457
    Hú gyerekek, sztem ez sokkal jobb mint a Dragon Age 2. Most viszem kifelé a gamet. A környezetek sokkal hangulatosabbak, nem ismétlődődnek. Bár a sztori-dialóg vezetés csapnivaló. Biowaretől tanulhatna e téren az Obsi. De ezt leszámítva minden működik. a játékélmény magas!
  • morzsi555
    #456
    Rájöttem hogyha skippelem a halálunalmas párbeszédeket, akkor egész élvezetes a játék.
  • Calver
    #455
    Dapper Old Gent-nél szerintem mindenki vért hugyozik, hosszú és nehéz harc :)
    Lucas-al nekem csak annyi a bajom, h nincs távolsági cucca - és rengeteg ellenfél van közelre sebző aurával, ami, hát, neki szopatás.
    amúgy stunlock Anjali-val is nagyon megy - Spinning Kick 50% eséllyel stunol (és sok ellenfélre hat), van egy talentje amivel minden crit 20% eséllyel stun, valamint még extrában én fagyasztó fegyvert használtam - bereppentem spinning kick-el egy csapat közé, és mindenki vagy stun-t vagy fagyást kapott azonnal
    elég könnyű így elpicsázni a tehetetlen ellenfeleket
  • Sunrider924
    #454
    Azert nem olyan rossz Lucas-al sem, ha ketkezes stance akkor blade dash az nagyon faj mindenkinek, ha 1h+pajzs akkor meg gyakorlatilag stunlockolni lehet vele mindenkit. Az elso igazan szivas boss fight az automatonok varosabol a bossfight, na ott vert pisaltam amig lement, de ott is foleg azert, mert Anjali a segito mint olyan sohasem alt ki a sugarak utjabol, minek kovetkezteben idejekoran elhalalozott(meglehetosen surun/sokszor.)
  • Calver
    #453
    ha Lucas-sal vagy, akkor... nos, halk zokogás
    többieknek vannak távolsági támadásaik, amikkel faszán el lehet intézni, viszont őt nagyon durván tudja bántani.
  • TopGun
    #452
    Ertem ok. kiprobalom, koszi.
  • foxxi
    #451
    folyamatosan legyél mozgásba és püföld a space billentyűt.. akkor kikerülheted az aoe cuccait stb.
  • TopGun
    #450
    Sziasztok! En az elso barlangomban vagyok, ahol a rabokat kellene kiszabaditani es iszonyat eros a varazslono, meg csak 3. szintu vagyok, folyamatosan kuldi ram a csontvazakat es olyan gyorsan fogy az eletem, hogy nem tudom potolni sehogy :( Mi a jo taktika ide?
  • Sunrider924
    #449
    Ahaha, el is felejtettem. Nem hasznaltam soha az R gombot, mindig oszevisza beboklasztam mindent, mindenhol minden ko ala beneztem, nekem ettol rpg az rpg. Halas koszonetem.
  • Calver
    #448
    ha R betűt megnyomod, a "gömbök" a csilléhez visznek?
  • Sunrider924
    #447
    Udv, segitseg kellene. Lucas/Anjali felallasban tolom, es a banyakban vagyok. Deli banyajaratot beomlasztottam es az eszakinal vagyok megakadva. A jarat vegeben volt a banyacsille, ami begyult es felrobbant es beomlott ez a jarat is de nem adja be a quest megoldasat. Oda vissza bejartam ujra az egesz jaratot de semmi, nem tudom mi maradhatott ki vagy mit csinaltam rosszul. Elvileg semmit, mert Anjali is mondta hogy futas kifele mielott robban, aztan betemettek a kovek a jaratot. Otletek?
  • TopGun
    #446
    A help topics-ban nem talaltam a mentesrol es a fenyoszloprol leirast, pedig ketszer is vegigneztem, lehet, hogy elkerulte a figyelmem?
  • CalebJoe
    #445
    Aki végigvitte van valami trükk hogy a már meglévő karakterrel lehessen játszani más fokozaton?
  • Calver
    #444
    ESC -> help topics. enjoy.
  • IMYke2.0.0.0
    #443
    A játékban van mindenre kiterjedő oktató rész is - leírás...
  • TopGun
    #442
    Koszi! Ezt En sem tudtam, azt hittem "demo" a jatekom, mert oda alltam ugyan a sarga fenyoszlopba, de nem tortent semmi, azt hittem igy mar el is van mentve, aztan csodalkoztam, hogy mindig elolrol kell kezdeni a gamet :( nem tudod van valahol letoltheto users manual a jatekrol? mert a google ugyan a baratom, de nem talaltam semmit vele :(
  • Calver
    #441
    nagyképűsködik a tököm, csak unalmas lett volna a mondat ha azt írom h "nyomd meg az E betűt a mentéshez". a mágikus E betű sokkal jobban hangzik
  • Nazgul1980
    #440
    Kösz a tipet, azt hittem csak élet erőt tölt visza Azért nem kell nagyképűsködni....
  • Calver
    #439
    sárga fényoszlopoknál menthetsz, a mágikus E betűvel.
  • Nazgul1980
    #438
    Sziasztok. kalóz verzióm van, és nem nagyon akarja elmenteni amit haladtam a tutorialba. Az ok a kalóz vrzió és a krekkelés? Hogy ment a játék?
  • ForzaMito
    #437
    Sziasztok.Pár kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban.Először is enchant nincsen ds3ba?Másodszor melyik stat növeli itt a crit esély %-kát,mivel a legtöbb rpgben luc az értéke de itt nem találtam.És valakinek van képe full ancient legionari szettről ami lucasé szóval warrior kaszt?.Válaszokat előre is köszönöm
  • csgj
    #436
    Na, milyen rendesek! :-D XD
  • Csokis
    #435
    Dungeon Siege III - dolgoznak a PC-s irányításon
  • CalebJoe
    #434
    Most ez komoly hogy a meglévő karakterrel nem lehet új játékot kezdeni?
  • TopGun
    #433
    Nagyon koszonom az infot! Olyat is talaltam, koszi meg egyszer.
  • Calver
    #432
    különbséget passzolom, de hasonlóságot tudom: mindkettő fake.
    a reloaded verzió 4.26 GB kéne hogy legyen.
  • TopGun
    #431
    Sziasztok! Nem talaltam off topicot, ezert itt teszem fel a kerdesem: tudja valaki, hogy mia kulonbseg a ket verzio kozott a mereten kivul?
    ez az egyik: Dungeon.Siege.3-RELOADED 7,84GB
    es ez a masik: Dungeon.Siege.III_Gamersky 3,51GB