550
Dungeon Siege 3
  • grebber
    #30
    Német nyelvű előzetes!
  • grebber
    #29
    GamesCOM Képek
  • grebber
    #28
    2 kép

    Az egyik aminek van is értelme.De ez alapján megkérdezném mit néztek ami csodaszép.

    Cinematic Trailer Ilyeneknek mi értelme!
  • grebber
    #27
    Dungeon Siege 3 - Beszámolók szerint csodaszép
  • tigeroo
    #26
    hát mondjuk a kotor1-et már nehéz lenne überelni szerintem! a második rész szerintem nagyon össze lett csapva (mind technikailag, mind tartalmilag)

    de mivel STAR WARS-RPG hiánypótló, így azthiszem ezektől a kis apróságoktól el lehet tekinteni...
  • grebber
    #25
    Hm kicsit sem gúnyos beszólás:

    "Jó ötlet volt jövőre, a Diablo 3-mal szembeállítani a játékot. Sikeres visszatérés lesz."
  • FSpofon
    #24
    mind2 game iszonyú fapados volt
  • IMYke2.0.0.0
    #23
    Nálam:

    NWN2 - nem játszottam még vele
    KoTOR 2: 8/10 - szigorúan az 1. rész fényében. [Nem mellesleg, egymás után játszottam velük.]
  • Sir Quno Jedi
    #22
    NWN2 10/10

    KOTOR2 10/10
  • BEAST #21
    Az NWN2-vel nem volt semmi gond.
  • Calver
    #20
    remélem én is - nem ártana már kicsit pozitívan csalódni a termékeikben
    bár arra van esély h az tényleg jó lesz, főleg úgy h a Fallout 2 két designere is azon dolgozik... meh, hátha.
  • Calver
    #19
    KotOR 2 az előzményhez képest még viszonylag elfogadható lett - ha nem KotOR lenne a címe, akkor kifejezetten jó kis játék is lehetne, de ugye az a fránya első rész, nos... maradjunk annyiban, h nem sikerült felnőni az elődhöz - csak elfelejtették befejezni, és gyakorlatilag kidobtak a játékosok elé egy félkész terméket, szóval arra inkább a béta fázis vonatkozik. bár Kreira karaktere azért afölött is ott tornyosul mint az "elbaszás árnyéka"...

    NWN 2 meg noshát... még ha el is felejtünk bármiféle elvárásokat, akkor is szimplán pocsék lett, unalmas klisé karakterekkel - tiefling tolvaj? tééényleg? sorcerer csaj aki kattant és szeret felgyújtani dolgokat? hogy ez mennyire eredeti! törpe harcos? hívjátok Spielberg-et, ezt neki is látnia kell! - megfejelve falkaparóan pocsék és fájdalmas történettel, de még az egész atmoszférája is elcseszett lett. ritkán van olyan h úgy döntök valamivel nem hajlandó tovább játszani, eltüntetem minden nyomát a gépemről, rituálisan örömtánc közepette elégetem a dvd-it, max öblögetek kicsit kloroformmal hogy az emléke is eltűnjön, de az NWN 2 kiharcolta magának ezt a "megtisztelést"
  • Zenszkij
    #18
    Megjelenési dátum 2020 LOL. Volt értelme megnyitni :).
  • jazzy
    #17
    De utáltam azt a mocsaras részt ahol bolyongtam mindig

    Nagyon jó játék szeretem ezt a Hack n Slash stílust bár az 1 jobb volt mint a 2.
    Remélem az új fejlesztő is tesz majd a játékba ilyen gondolkodtató feladványokat mint amilyen például ez volt, meg hasonlókat.

  • Tinman #16
    Miért a Kotor 2 és a NWN 2 is el lett cseszve? NOT!
  • FSpofon
    #15
    gpg sem csinált túl sok minőségi játékot a ds1 után, mindegyik után kereshettek új kiadót.
  • Atomreaktor
    #14
    az első résszel játszottam, azt nagyon szerettem. jó hangulatú játék, nagyszerű zenével, akkor viszonylag újnak számító fejlődéssel. a második sajnos már kimaradt :(
    kár, hogy más fejlesztő kezébe került, így egy kicsit tartok tőle.
  • Fidolorous
    #13
    a New Vegassal minden bizonnyal majd megváltozik ez a vélemény..
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Hát, majd meglátjuk...
  • Calver
    #11
    "...egyik legfontosabb újítása a négyszemélyes co-op mód lesz." nemhogy második részben is megvolt ugyanez? legalábbis legszebb emlékeim szerint mintha akartuk volna lan partyn tolni, csak pont eggyel többen voltunk...

    mindenesetre Obsidian = előre rettegek, ijesztő h egy ilyen jó neveket felsorakoztató stúdió hogy tud ennyire mindent elbaszni. bár már hallottam olyan véleményt, miszerint ők jó játékokat gyártanak, kár h béta fázisban adják ki őket...
  • kastil
    #10
    :DDDDDDD
  • Indigo
    #9
    Topikot nyitok, tehát vagyok!
  • grebber
    #8
    Ha más nem teszi nyitok én ,ezért vagyok !
  • FSpofon
    #7
    kösz a holnapi sört
    fogadtam délután hogy te nyitod ezt a topikot :D
  • XenHai
    #6
    Csak hozzák az 1 és a 2 színvonalát!!
  • Vogel
    #5
    Ez jó :D Bár hogy konzolra is hozzák várható a butulás :( Remélem hozza első rész szabadságát.
  • Krezga
    #4
    Szuper! Kiváncsi vagyok rá.
    Nálam az első rész volt a nyerő, azt toltuk sokat lanban.
  • donoki
    #3
    régebben sokat toltuk lanba a 2-t :D
  • kastil
    #2
    Végre valami finomság lol.
  • grebber
    #1
    Érkezik a Dungeon Siege 3!

    Folytatódik a Dungeon Siege sorozat, ám ezúttal új a fejlesztő.

    A Gas Powered Games helyett az Obsidian lesz a Dungeon Siege 2 folytatásának felelőse. A kiadást a Square Enix vállalta magára, és a Dungeon Siege 3 immár nem csak PC-re, de PS3-ra, és Xbox 360-ra is készül.

    A Dungeon Siege 2 után jópár évvel játszódód folytatás egyik legfontosabb újítása a négyszemélyes co-op mód lesz. Ezen kívül az Obsidian ígérete szerint a játéktér is reagál majd döntéseikre, azaz egy végigjátszás során biztosan nem láthatunk mindent. Megjelenési dátum egyelőre nincs, se egy árva kép. Érdekességként talán annyit érdemes megjegyezni, hogy ezzel a projekttel az Obsidian visszatér a jól megszokott kerékvágásba, azaz megint egy már meglévő sorozathoz gyártanak folytatást. Reméljük az új projekt miatt a New Vegast sem hanyagolják azért.

    Forrás + képek:Gamestar