857
11425289261411843092.jpg
  • tutituti
    #137
    okok.Aztán találtam egy oldalt ahol fenn van az ami ment comedycentralon.
  • 3Error #136
    221 - Fore Father , talán, amire gondolsz.

    tutituti : csak torrenten tudok, egyben szezonokat. Piratebay, Mininova, stb...
  • tutituti
    #135
    Helló.Tud valaki adni egy címet pm.-be ahol le lehet tölteni egykét részt.mert 1évad 1-2-3 megvan dehát azért van több is.
    Előre is köszönöm.
  • moon21
    #134
    Nem sikerült megtalálni azt a részt? :(
  • bboncza
    #133
    hát azt nem tudom
    lehet h törölték
    mind1 megcsinálom hamarosan
  • theone91
    #132
    Mi történt az oldallal?
  • bboncza
    #131
    Még jó hogy lesz, szinte az a legjobb epizód, naponta töltöm fel az újakat.
    A Family Guyos horgászós részt meg megkeresem!
  • moon21
    #130
    Ok, azért köszi. Feliratokat letöltöttem, és rákerestem bizonyos szavakra, de ez alapján nem sikerült megtalálni :(
    Reméljük majd jön valaki, és segít rajtunk :)
  • theone91
    #129
    Egy korai rész. Azt tudom. Biztos nem az első évad, inkább a második. De ennél többre nem emlékszem.
  • moon21
    #128
    Hello!
    Én egy részt keresek, remélem meg tudjátok mondani, hogy melyik :)
    Elvileg az van benne, hogy Peter horgászik/talán, de nem biztos/ a fiával, és visszaemlélszik, hogy hogy szerezte meg a bizonyítványt. Visszaemlékszik, hogy gyerekként nem sikerült neki, később se, és amikor felnőttként megkapta, átadták neki, és mondta, hogy most sietnie kell, hogy elvigye a fiát horgászni :)
    Remélem sikerül rájönni, hogy melyikre gondolok. Előre is köszi
  • theone91
    #127
    Jah látom a várható dátumokat. Oké.
  • theone91
    #126
    [/off] Lesz még több Arrested Development is? [/off]
  • theone91
    #125
    Vháá! Nagyon jó az oldal!
  • Fergio
    #124
    nekem ez

    http://www.youtube.com/watch?v=klT2cdlLT98

    :D:D
  • Fido4life
    #123
    kössz a linket, remélem hosszú életű lessz
  • bboncza
    #122
    sztem nagyon jó sorozat
    a honlapomról ingyen letölthető: www.familyguymovies.co.cc
  • desigo
    #121
    ez jó xDDDDd
  • meszi3
    #120
    nálam a best of : http://www.youtube.com/watch?v=9JhuOicPFZY

  • Fido4life
    #119
    Ez a Misson Impossible mekkora rész volt már. Sírtam a röhögéstől.
  • Fido4life
    #118
    bár ahogy nézem az is Meklod szal felejtős...
  • Fido4life
    #117
    Gyerekek, ez a Airboy-MJF-Bableves-zorga féle felirat már élvezhető ? (tehát nem tesz bele olyan hogy győzike, meg tóth misi -.-)
  • Fido4life
    #116
    :D
  • Attes18
    #115
    Hát itthon nem lehet, de Lehet a netről rendelni USA-ból is meg Németből is. a címeket sajna nemtom most így fejből.
  • 3Error #114
    őőő, nemtudom... szerintem nem igazán, inkább nyomtattassál A3-t.
  • Vanek
    #113
    hi! stewie posztert véletlen lehet itthon kapni?
  • Fido4life
    #112
    hát akkor marad az angol felirat..
  • gabeszg
    #111
    Szerintem meg tiszta poén, hogy magyarosította a szerző
  • 3Error #110
    azok vannak mindenütt, de szerintem nem rosszak...
  • Fido4life
    #109
    amúgy normlisabb feliratott hol lehet találni az első két évadhoz ? mert ami a hosszúpuskán van az hihetetlenül szar teljesen magyarosíTja a dolgot és olyanokat tesz bele mint pl győzike vagy dósa matyi
  • 3Error #108
    nincsen felirata senkinek 4-5-6 teljeshez? nagyon szeretem én is, de az angol tudásommal az elhadart poénokat nem értem... :(
  • theone91
    #107
    Óhohoho... Ennél csak jobb lesz. :D
  • Attes18
    #106
    Noh, ennek örülök, csak így tovább egyre jobban fog tetszeni az biztos:P
  • desigo
    #105
    nah +fav
    elkezdet az elejétől
    nem egy South Park de 4 rész után tetszik és egyre jobb :)
  • Attes18
    #104
    Hát jah, de azért bele tartozik valamennyire a történetbe:P Mondjuk most ebben a pillanatban fejeztem be a 6. évad elejét, az is egy nagyon brutális rész "Lois Kills Stewie" noh ha azt a rész tartod brutálisnak, grafikailag, noh akkor szerintem azon a részen tátva marad a szád. Mondjuk nem lövöm le a poént, de az a rész köteles minden Family Guy Fann-nek. Ez egy, vagy is 2, nagyon tökéletes rész egy nagyon fasza csatannóval a végén:D

    U.I.: Végre örülök hogy nem hal ki ez a forum, mert már kezdtem aggodni hogy kihal és hogy egyetlen egy Family Guy fan sincs kicsiny kis hazánkban.

    "Pancakes are Higly addictive"
  • Fido4life
    #103
    A csirkés jelenetre emlékszem, azon nagyokat szakadtam de az se volt ennyire burtális (grafikailag) :D A lényeg hogy akkor ezek a kisfilmek csak ilyen poén videók de nem tartoznak bele a soroza történetébe.,..
  • Attes18
    #102
    Oh...hát ha ezen csodálkozol akkor nem tudod hogy még mivár rád a 7. évadig, Pl van egy jelenet, pontosabban 2, amikor Peter meg egy Nagy Csirke verekednek az egész városon át:) de van ben még több ilyen Brutálisabb rész, nagyokat derültem pl a "The Perfect Castaway" részen is:D Ez az egyik kedvenc részem. Anno míg vég értem mind a 6 évadon volt egypár rész amin nagyokat csodálkoztam PL:mikor Brian és Meg csókoloznka az iskolai bálon:)
    Noh de majd ha vég értek mind a majdnem 7 évadon akkor tudjátok miről beszélek,meg hogy miért is imádom ennyire ezt a sorozatot.
  • 3Error #101
    HELP!
  • theone91
    #100
    Ha a hazai FG vetítést követed figyelemmel, akkor jó hogy még nem találkoztál ilyennel. A sorozat 1., 2. és féligmeddig a 3. évada nem annyira kiforrot a erőszak, brutalitás (és persze a szókimondás*) terén, mint mondjuk az utóbbi 2-3 évad.

    (Ja, és az előbbi videó egy paródia-fricska volt az amerikai filmklisék alapján (vagyis: tartozok, nemfizetek, összvernek...))

    *Lásd: Az utóbbi nagy perpatvar a John McCain-t támogató, meleg Náci katonák miatt volt... :D
  • Fido4life
    #99
    ez se jellemző az egész Family Guy-ra
  • Fido4life
    #98
    Valaki elmondaná nekem hogy ez mi a szar: http://www.youtube.com/watch?v=_AJ0SkbPxAk ?
    Eddig két évadot láttam a sorozatból de:
    1. Ilyenszintű brutalitást soha, szinte még vért se láttam a részekben.
    2. Stewie-ban pont az volt a vicces hogy pattog és világuralomra akart törni de a többiek csak egy kisgyereknek nézték (meraz), tehát csak fantáziában volt gyilkológép.
    3. Brian eddig az elérhetetlenség példaképe volt hiszen a cigizésen és a piáláson kívül nem sokszor csinált mást. Stewiet is sokszor leoltotta. Másrészt ő a legnagyobb arc szal ezért aggaszt a leginkább
    Ennyire megváltozott a sorozoat a hetedik évadig, vagy ez csak egy "Stewie dreaming" kisfilm ?