857
11425289261411843092.jpg
  • theone91
    #177
    Ennyiben tudok segíteni. Nyálazd át a kommenteket!
  • theone91
    #176
    Nekem is ismerős, volt, de most nem jut eszembe a ritmus... Reggel még dúdoltam is... :D
  • moon21
    #175
    Hi!
    A 4. évad 25. részében, kb. a 11. percnél amikor Brian aláírást próbál szerezni Quagmire-től, akkor Quagmire énekel egy régebbi zene ritmusára. Nem tudjátok véletlenül, hogy ez melyik zene lehet? Régen hallottam, kíváncsi lennék a címére. :)
    Köszi előre is
  • bboncza
    #174
    szerintem a 4. évad nagyon gyenge néha, folyamatosan csak ismétlések vannak benne. a 2. és 3. sokkal jobb volt, ott minden részben tudtak újítani
  • theone91
    #173
    Lesz az még bőven jobb! A negyedik évadtól kegyetlenül beindul...
  • desigo
    #172
    egyre jobbak a részek
    még csak S03E07-nál tartok de bejövős sorozat

  • 3Error #171
    csekkoljátok a feliratos oldalakat !
    fönt van a 4es évad 27ig.
    (meg az újakhoz is)
    tudom, nem túl friss, de gondoltam szólók.
  • Police88
    #170
    THX! ja igen azt akartam mondani :D
  • saddi
    #169
    4x27: Griffin Family History
    és nem a galaxist nyomja ki, hanem az egész univerzumot (nagy bumm)
  • Police88
    #168
    Me? Akkorát szakadtam ezen a részen és meg akartam mutatni egy haveromnak de persze nem találom azóta se...
  • theone91
    #167
    Valszeg' ez lesz az év kommentje, pedig csak március van...
  • Police88
    #166
    Hi!
    Nem tudjátok melyik részben van az a bevágás amikor Isten kifingja a galaxist? :D
  • theone91
    #165
    Nembiztos. Lehet, hogy valaki vitte volna tovább. Csak lehet, hogy nem olyan formában, mint most. :\

  • geo91
    #164
    félbeszakad a 3. évad...
  • theone91
    #163
    Durva. Most olvasom, hogy a Family Guy készítője, Seth MacFarlane, éphogycsak lekéste annó 2001 szept. 11-én azt a Boston-Los Angeles járatot, amely a World Trade Center észeki épületének csapódott.

    Mi lett volna, ha nem kési le... :o
  • m0tTh0w
    #162
  • Police88
    #161
    És soha az életben nem lesz felirat a kimaradt epizódokhoz?
  • Buskiller
    #160
  • tutituti
    #159
    Idei is írok,hátha valakit érdek(de írtam az american dad fórumba is) hogy az emlitett american dad-et játszani fogják a viasat6-on a king of the hill-el együtt.

    Forrás:www.familyguymovies.co-n Felado-tól
  • moon21
    #158
    Tényleg, sikerült! :D
    Köszi szépen a segítséget :)
    Láttam az oldalra kiírva a 3 betűs jelszót, és gondoltam, hogy működni kell... Máskor körültekintőbb leszek.
  • bboncza
    #157
    Nem az a 3 betű a jelszó ami a letöltésnél oda van írva, hanem kell hozzá még 3 szám!!!
    A főoldalon legfelül nézd meg a tömörítési helpet, vagy olvad egy a GYIK menüpontban!!
  • moon21
    #156
    Lenne egy kérdésem: a www.familyguymovies.co.cc -ről töltenék le részeket, ma láttam, hogy a data.hu-ra lettek a részek feltöltve 2 darabban. Letöltöttem ezeket a részeket: 3x09, 3x14. A megadott 3 betűs jelszóval ki akartam tömöríteni, de nem fogadta el a jelszót egyiknél sem. Meg tudnátok mondani, hogy nektek működik-e, és ha igen, mivel? Winrar 3.80 van nekem, szerintem jónak kéne lennie...
    Ui.: A darabokat letöltöttem többször is, úgyhogy gondolom nem sérültek.
    Köszi a választ :)
  • 3Error #155
    a 4eshez nem fogsz talalni (nekem is 9ig van)... csak alant említettekhez...
  • Police88
    #154
    ja de nekem kilenctől felfelé kéne mint említettem :S
  • 3Error #153
    összevissza van 1-2, az 5. és 6. -hoz is, de hiányosan...
    (feliratok.org, feliratok.hu, hosszupuskasub.com ahonnan összekapáltam)
  • Police88
    #152
    A negyedik évaddal mi a helyzet h a kilencedik résztől megszűnik a magyar felirat? nem találok sehol hozzá pedig már a 7. évadod tapossa a sorozat ha jól tudom :S
  • bboncza
    #151
    tényleg ott van:D ezer hála
  • newtrep
    #150
    A drawn together nagyon állat sorozat én láttam mind 3 évadot . jó lenne ha comedy behozná és persze vágatlanul mert a vágotból hinyoznak az ütös poénok
  • saddi
    #149
    3x15
    16. perc környékén
  • bboncza
    #148
    végignéztem a 14.től a 22.ig de egyszerűen egyikben sincs benne, pedig tuti, hogy a 3. évadban van benne
  • theone91
    #147
    Az American Dad-ből pár részt láttam, szerintem egy picit eltörpül a Family Guy mellet, de így tervezték valszeg'. A Drawn Together-nek pedig csak a stílusa hasonló, ott ugye nincs semmi Seth MacFarlane-es kötődés, amúgy abból csak YouTube-on láttam egy-két jelenetet és az alapján örülnék, ha a hazai Comedy Central importáná a műsort. :)
  • bboncza
    #146
    én is nézem őket de sajna nem lelem
  • 3Error #145
    tudom melyikre gondolsz, átnézem a készletemet
  • 3Error #144
    torrent... sajna...
  • Stupid Peach
    #143
    sziasztok!!csak most látom, hogy van ez a topik..:D
    én nem sok részt láttam, de ha tehettem, mindig néztem..csak nem itthon, hanem Ausztriában az MTV vagy a Viva adta..már nem is tum..itthon hol lehet megszerezni a részeket??
    Az American Dad-et szeretitek?Vagy a Drawn Together-t?(Remélem jól írtam le:D)
  • bboncza
    #142
    nem tudja vki, hogy melyik az a rész amikor Peter gondolkodik és közben véletlenül leveszi az állát, aztán mondj vmi olyasmit, hogy hogy csúsztak ezek fel ide, vagy vmi hasonlót. az tuti, hogy a 3. évad második felében lehet és nem a 11., 16. és 21. részben
    aki tudja az léci mondja meg, kössz
  • 3Error #141
    jaaa, értem. :)
  • moon21
    #140
    Köszi a tippet, de nem az volt. Viszont megtaláltam: 3x05. Amikor a medve megtámadja Petert, és lepereg előtte az élete :D
    Rosszul tudtam, nem horgászásról, hanem vadászatról volt szó.
  • bboncza
    #139
    folyamatos a feltöltés, ha lesz új rész természetesen az is felmegy
  • theone91
    #138
    Februárban lesznek új részek Family Guy-ból, a CC-n. Rakni fogod? :D