1139
Grand Prix Legends
  • Leo67
    #899
    A Hungarian GPL Masters bajnokság múlt heti tesztfutamának első köréről készült egy szimpla tévékamerás video. Letölthető innen: 6MB WMV
  • Leo67
    #898
    A link mégegyszer :)
  • Leo67
    #897
    Egy szimpla "in-car" video Spa-Francorchamps pályán: http://ahis2.uw.hu/video/Spa1967.wmv ;)
  • Leo67
    #896
    Egyszerűen, az Options Controller képernyőjén - a trükk: csak a numerikus billentyűzetről enged beállítani. Nekem ez volt bill-es korszakomban: 8 - throttle, 5 - brake, 4 - left, 6 - right, 2 - clutch, vessző - shift-up, 0 - shift-down, balra nyíl - look left, jobbra nyíl - look right, felfelé nyíl - raise arm
  • dashed_
    #895
    nem tom hogy atlehet e.
    de ha lehet is, nincs sajnos sok ertelme az biztos :>
  • sumi
    #894
    hali.hogy lehet átrakni bilcsire??alapból kormányt akar....help!!
  • Alexease
    #893
    Megjelent a GPL 1969 MOD!
    http://1969gpl.speedgeezers.com/69downloads.htm
  • dashed_
    #892
    koszi igy mar kiralyos..
  • Alexease
    #891
    A SEASSON konyvtarban talasz ket INI file-t. Azokat nezd at, es a playahoz megfeleloen bovitsd!
    Pl.:

    [Season]
    name=All Tracks In Alphabetical Order
    year=1967
    numEvents=57 <-- ezt mindig noveld egyel ha hozza adsz palayt

    [EventXX] <-- sorszam
    name=South African Grand Prix
    shortname=South African GP
    trackDirectory=kyalami <-- ez a konyvtar es a DAT file neve
    month=1
    day=2
    numberOfLaps=80
    startingGrid=3

    De az uj palyak mellett zokott lenni egy install is, vagy ez a INI reszlet.
  • dashed_
    #890
    ooo hy.. segitsetek plz.. felraktam a demot es bemasoltam a trackeket a helyukre de jatek kozben csak a demoban talalhato 1 palya van.. mit kene meg csinalnom?
  • Tomo15
    #889
    Ja, és a liga ingyenes.Jelentkezni meg nálam priviben lehet.
  • Tomo15
    #888
    Hello! Aki ki akarja magárt próbálni egy gpl ligában, de nincs meg neki a teljes játék az most indulhat a mi ligánkban,a gpl 2004-es demoval. a pályákat már külön összesgyüjtöttük hozzá az autok pedig benne vannak a demoban.
    GPL 2004 DEMO
    Pályák(simán a GPL 2004-es demo mappájába kell kitömöriteni)
    Ez a progi meg a netes játékhoz szükséges
  • Istencsászár
    #887
  • Alexease
    #886
    Egy eleg szarul sikerult video-bemutato. De azert kiteszem;) Reg mentem mar "komolyabban" vele, ez nagyon erzodik es latszik is;)))
    GPL, Honda, Laguna Seca (AVI, DivX6, 6,5Mbyte)
  • Alexease
    #885
    De jot mentem Lagunaban vele;P Hiaba, ezt sosem lehet megunni, ha az ember "beleul" ott ragad egy idore:)
  • Istencsászár
    #884
    királyság le is szedem
  • HPt
    #883
    o_O
  • Alexease
    #882
    GPLEA Honda RA300 v3.0

  • b-type
    #881
    háát mostani gépekhez annyira nem lehet igazítani, mert bár nekem még mindig ok beülve a grafika, de a pálya, és a replay, már néha kicsit gáz, de ez van, nem fiatalodhat a játék.
    viszont refreshlock-ot, vagy valamit kellene használni, mert nekem 75hz-en frissít sajna...mondjuk már inkább játszom más szimekkel.
    De nagyon szól a GPL, és 'olajszaga' van :)
  • Yunx
    #880
    asszem hogy visszaolvastam meg is válaszolódott... :)
  • Yunx
    #879
    b-type mi ez a 2004-es demo?
    Mostani gépekhez van igazítva a game?
  • XRV
    #878
    De lenne, de nekem nem megy, hiába indexeltem a sierra és az az alatta levő mappákat.
  • oneal1
    #877
    nincs kedve valakinek gpl ezni??:)
  • Alexease
    #876
    Igen, kell neki az indexeles, mert regi a file rendszere. En sem hasznalok indexelest, dem semmi csicsat.
  • XRV
    #875
    Hát a pipa az ott van. De én alapból kikapcsoltam az indexelést az egész wincsire, ugyanis nem az explorert hasznáom, hanem a TC-t :-D És a kereséskor is alt+f7 re áll a kezem.
    Gondolod, hogy az indexelő szolgáltatás hiánya miatt nem megy a GPL?
  • Alexease
    #874
    Valoszinuleg: megkeresed "Explorer-ben" a konyvtarat, jobb gomb, Tulajdonsagok, "General/Advanced", es felulrol a masodik box (talan: "Gyors kereseshez engedelyezni, hogy az Indexelo Szolgaltatas indexelje a konyvtarat":DD).
  • XRV
    #873
    Magyarnál kb. ez merre van? :)
  • Alexease
    #872
    Ha XP-d van, es ki van kapcsolva az Indexing Service, akkor kapcsold be (eleg csak a GPL konyvtarara!).
  • b-type
    #871
    oké megoldódott!!
    [örül mint gép]
    tesztelés....
  • b-type
    #870
    próbálkozom erőssen a TC moddal..
    a gondom az hogy nekem a GPL 2004 Demo van meg, ami sokak szerint teljes értékű GPL 2004-re aktuáll patch-elve...nem tom, sajnos az eredeti prog. nincs meg.
    A lényeg, hogy alapból arra gondoltam, mennie kell vele, és felraktam.
    semmi.
    olvasok most a Gem-ről, de nem vagyok egy nagy GPL tudor, szal ha vki félkézből tud segíteni, akkor légyszi...thxa. :)
  • XRV
    #869
    XP alatt nekem nem akar menni :-(
  • oneal1
    #868
    ha megtudom csinálni addig a pedálomat persze
  • oneal1
    #867
    hi!
    nem akar valaki délután gpl ezni picit???
    3 hónap után mennék prá kört:DD
    csak még fel kell tennem a progit!!
    aki akar jönni szoljon!
  • DannyL
    #866
    Üdv!

    Egy kis OFF, ne haragudjatok érte

    A diplomamunkámhoz kellene kitöltetnem jópár kérdőívet. Az emberek motorolaj és kenőanyagvásárlási szokásait próbálom felmérni. Megtennétek, hogy akinek van autója az kitölti ezt nekem. Nagyon jó lenne és nagy segítség is. Azért gondoltam, hogy itt is feldobom a témát, mert gondolom Ti azért értetek hozzá és nagyjából képben vagytok ezügyben. ;-)

    Kérdőív

    A kitöltött kérdőívet a [email protected] -ra küldje el aki esetleg hajlandó kitölteni.

    Előre is köszönöm a segítséget és bocs az OFF-ért
  • Alexease
    #865
  • budasp
    #864
    Persze, olyan mint a biciklizés. Nem lehet elfelejteni. :)
  • oneal1
    #863
    te tudsz még menni vele?:))
  • budasp
    #862
    Szép pálya, azt hiszem ki is próbálom.
    Köszi :)
  • Alexease
    #861




  • Alexease
    #860