1139
Grand Prix Legends
  • JuanG
    #1099
    gt vagy túraautó mod nincs gpl-hez ugye?
  • Vackor1024
    #1098
    Sziasztok.

    Lehet még kapni ezt a játékot?
  • JuanG
    #1097
    na igen, ez kényes dolog, de igazán csak a készítők hozzáállása érdekelne...megpróbálnám átteni saját használatra, de eddig még 1 nr2003-as vagy gpl-es pályát se sikerült...pedig vannak rf-ben jó modok autók amikkel hihetetlen jó lenne ezen a pályán menni :)...ilyen pálya 1 sincs rF-hez :((
  • bardocz
    #1096
    Najó, de azok puziak, az igazi férfi nem adja fel, és játszik vele:) Már körönként csak egyszer forgok meg, meg amikor előzni készülök :D
  • Alexease
    #1095
    Nem kell tul varialni, 1-2 embert leszamitva, hirtelen csak az ujdonsag miatt erdekli oket;) Meglatjak a grafikat, kiprobaljak a vezethetoseget, aztan 1 oran berul megunjak:)
  • Alexease
    #1094
    11 eves jatek, ha nem megy, akkor azert, mert tul jo a gepe:)))))))
  • Jamirofan89
    #1093
    köszi! hangporbléma megoldva.
  • Leo67
    #1092
    Két-három év munkája volt. Sajnálatos, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül lenyúl bármit az rF kreatív közössége.
  • mrsix
    #1091
    JuanG! Köszi a gyors választ!
  • JuanG
    #1090
    ez régi játék nincs nagy gépigénye, nekem ati radeon hd4770 -el megy...
  • mrsix
    #1089
    Sziasztok, egyik ismerősöm most szerez be Angliából eredeti GPL példányt és kérdésem a következő lenne:
    Az alábbi számítógép konfigurációján tud-e vele majd játszani?
    AMD Athlon X2 4.8 GHz, 2GB RAM, ATI Radeon HD2600, WIN XP SP3
    Fut valakinél Ati Radeon videokarival?
    Köszi a válaszokat!
  • JuanG
    #1088
    köszi, sikerült!! Eszméletlen fasza a pálya...ez kell rF-hez!! :D
  • Leo67
    #1087
    Az elmúlt pár évben azt hiszem minden kérdést megválaszoltunk (kétszer-háromszor), ami felmerülhet a GPL-lel kapcsolatban :)

    GPL Help

    De nem biztos, hogy érdemes a Targával kezdeni a GPL-t.
  • Jamirofan89
    #1086
    bardocz egy hős vagy!
    köszönöm!

    áh viszont a hangokkal még mindig gond van... :/
    mindegy majd megoldom valahogy.
    btw. Sound Blaster X-fi Xtreme Audio
  • bardocz
    #1085
    Erre a megoldás, hogy a core.ini fájl-ban ezeket a sorokat ilyenre átírod:

    [ Direct3D7 ]
    D3DDevice = 0
    TossHighestMip = 0
    DoubleMirrorResWidth = 1
    DoubleMirrorResHeight = 1
    DirectMirrorRendering = 1
    DisableZBuffer = 0
    AlphaThreshold = 1
    TransparentMipsDrawOrder = 1
    TrilinearFiltering = 1
    AnisotropicFiltering = 16
    LODBias = -50

    A duplás dolgokat, többit meg ahogy tetszik, azok nekem ilyenek. De itt ahogy nézem az AA-t is tudod állítani.
  • Jamirofan89
    #1084
    még egyetlen icipici probléma:

    http://k epfeltoltes.hu/view/090930/untitledxy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    ennyit lehet látni d3d-ben.
    gondolom azt írnátok,hogy tegyem opengl-be vagy másra,de:

    -csak d3dben nem bugos az autók hangja (pl.: opengl-ben padló mellett is alacsony fordulaton 'ragad' az autók hangja)
    -csak d3dben magasabb az fps 15-nél
  • Jamirofan89
    #1083
    sziasztok! megy a már emlegetett pálya de 2 dologban szeretném a segítségeteket kérni:
    működik a 60 fps patch Targahoz? és ha igen,kaphatnék egy linket ami nem egy külföldi regizős fórumot nyit meg?
    a másik nem olyan lényeges dolog... lehet állítani anti-aliasingot GPL-ben? előre is köszi!
  • bardocz
    #1082
    Felraktam a demot, meg a pályákat, most akkor mit, és milyen sorrendben érdemes felrakni?
  • Alexease
    #1081
    A GEM+ mindenkeppen kell hozzam az uj funkciok mar csak azzal mennek szerintem. A GPL Shifter sem art ha van, a 3 pedalhoz es a H-Patter-hez.
  • Alexease
    #1080
    #1063 es #1064 :)
  • JuanG
    #1079
    1.2.0.2 van meg, de akkor keresgélek...
  • bardocz
    #1078
    Leszedtem a demot, aztán találtam valahol egy állítólag hűdefasza verziót, amivel működnie kéne, az kapásbók kifagy, viszont a pályák bennevannak, így csak átmásoltam a pályákat, meg a core-ini-t, és tádám, mÚkodik!
  • bardocz
    #1077
    Na, leszedem a demot. Akkor ha ez feltelepült, már csak fél hónapot fogok vele szopni :D
  • Alexease
    #1076
    Az uj patch-eket fel tetted? Par napja jelentek meg, elvileg kellenek a palyahoz (csak azzal kezel ilyen hosszu palyat). Azt hiszem Island is azert lett rovidebb (elvileg 60km kornyeken van, de harmadara kellett csokkentenie, meg amikor csinalta).
  • JuanG
    #1075
    nekem nem akarja betölteni a pályát...gem-el beraktam a 69-es seasonba de a játékban kiírja, hogy could not load track :((
  • bardocz
    #1074
    Pont ezért nem kezdek most neki. Talán hétvégén. Régen volt itt egy link egy nagyon jó leírásra, amiben minden benne volt, ami nekem kellett, csak azt nem találom.
  • Alexease
    #1073
    Eleg durva osszerakni, beinditani, az teny;) Bar elvileg, eleg lenne az eredeti es/vagy a kiadott demo (abban benne van minden fontos), kell a GEM+ az inditasok, konfig miatt, es a H-Patter/kuplunghoz a patch. De iagzabol mar en sem tudom, ki-kivel van, tobb eves instalt gorgetek magam elott;))))))) Pedig mar raferne egy friss install, mert tobb mint 3GByte, szerintem tele van felesleges cucokkal:)
  • lac coo
    #1072
    Nálam is minden létező dolog bugos benne, pedig igen jó a fizika .....
  • bardocz
    #1071
    Újra lekéne szednem, csak folyton szopok a képernyő, meg ffb, és hasonló beállításokkal:D
  • lac coo
    #1070
    Ez mondjuk igaz, 10-ből 10 F1 futamot átalszok ! :DDDD
  • Alexease
    #1069
    Ez van, 100 eve ugy nez ki az ilyeneket szerettek:))) Akkor meg autoverseny volt, nem ugy mint most az F1-ben;)
  • lac coo
    #1068
    Hát az 500 kanyar ! :PPP
  • Alexease
    #1067
    Mi?!:)
  • lac coo
    #1066
    Ez már nem túlzás kicsit ? :P
  • Alexease
    #1065
    Megjelent Targa Florio!!!!!!!

    - http://www.drivingitalia.net/forum/index.php?showtopic=33043&st=0

    - http://en.wikipedia.org/wiki/Targa_Florio
  • Alexease
    #1064
    GPL 1969 MOD Patch 3.1
  • Alexease
    #1063
    GPL 1967 Patch 1.3!
  • Leo67
    #1062
    Augusztusban --immár hagyományosan-- külön versenysorozatot rendezünk a kezdőknek, a GPL-lel még csak most ismerkedőknek. Ez az úgynevezett Junior liga, amely három, 1967-es futamból áll majd (Watkins Glen, Monza, Silverstone). A versenyek keddenként 21 órától lesznek megtartva (20 perc az időmérő és kb. 20 perc maga a verseny). Az érdeklődők további információért jelentkezzenek a fórumunkon: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=2470


  • Morpheus01
    #1061
    Köszi megkérdezem:)
  • Leo67
    #1060
    Szia!

    Kérdezz itt! Van DFP-s kollégánk, és talán a restartra is tud valaki valami megoldást. ;)