1139
Grand Prix Legends
  • piSTUKA
    #699
    Spa nehéz pálya, mert nagyon gyors és ehhez még nagyon pontosnak is kell lenni (és nem rángatni a kormányt). Egy kisebb hiba is másodperceket ront a körön.

    A Ferrarival elég nehéz ott jól menni, mert rövig a tengelytávja, és a motorja sem a legjobb a hosszú egyenesekre. Ülj az Eagle-be, az jó stabil, és az aerodinamikája miatt iszonyú gyors is.

    Tipp: A steering linearity-t állítsd teljesen lineárisra (100%). Így egyenesekben finomabban kell vezetned, de sokkal könnyebb lesz keresztbe autózni.
  • K.András
    #698
    Én meg igy megyek egyenlöre :)))
    Spa
    Talán nem annyira gáz amit csinálok, két nap után :)))
  • K.András
    #697
    Leszedtem thx.Életveszély amit csinál,csodálom hogy nem dobta el a verdát,mert egy két helyen igen közel volt hozzá,nagyon a határon autozik :)
  • Hum Péter
    #696
    A második link rossz, tehát: Show World Records
  • Hum Péter
    #695
    Egyébként Greg Stewart most éppen a #1 GPL-ben, nem tudom ismered-e (bár gondolom ezt az időt is onnan vetted), de van egy GPL Világranglista is, ahol összehasonlíthatod az időidet, stb. Innen letöltheted a legtöbb világrekord ismétlését is, ha a Show World Records linkre kattintasz. Bármilyen más kérdést szívesen fogadunk a fórumban.
  • K.András
    #694
    ááá most néztem a világrekordot,huh körönként fél percet kapnék :)))
    Spa Francorchamps 1967 3:13.932
    Greg Stewart
  • K.András
    #693
    Hja, ferrarival megyek.
  • K.András
    #692
    Egyre jobban tetszik :)

    Már csak minden 10 körben dobom el az autot(spa),de akkor nagyon csunyán :)))
    Idöm az elég szar 3:46(pályacsucs 3:22),de ez elég lassu beállitás,ráadásul 30 kanyar van a pályán szal lesz hol ledolgozni :)))
    Természetesen nem vártam hogy a második nap pályacsucsot fogok menni,csak filozofálok...
  • Joker Hun
    #691
    kösszönöm a gyors segitségett.Go Go Montoya!
  • K.András
    #690
    Mekkora ez a game!Nem is értem hogyan maradhatott ki idáig!
  • Alexease
    #689
    Innen (http://gplea.racesimcentral.com/) az autofrissiteseket, es a 2-3 hozzaszolassal lejjeb talalhato GPLCSM progival lehet felrakni oket.

    Az oldal most nem muxik, de talan majd beindul!!
  • Joker Hun
    #688
    Sziasztok. Hogyan tuddom a cockpiteket frisitenni&a kasznit.Elöre is kösszönöm.
  • K.András
    #687
    Megkaptam Petitöl de azért köszönöm!
  • Toya
    #686
    A link javítva, bár gyorsabban ment volna ha dobsz egy emailt és nem véletlenül akadok rá a fórumban.
    Sajnos ez nem a legújabb változat, de hát az nekem sincs meg.
  • K.András
    #685
    Meg még annyit mondjatok meg hogy el lehet tüntetni a fekete csikot alulrol felülröl_?
  • K.András
    #684
    Nagyon rendes vagy!Megköszönném ha el tudnád nekem küldeni:[email protected]

    Mégegyszer thx!!!
  • budasp
    #683
    Szia!
    A GPLCSM nehezen található meg a neten. Ha hondolod, elküldöm mail-ben, darabolva (5,2 mega).
    A sebesség és egyéb adatok kiíratására a GPL Digital Display Modifiert használom. A www.gplpp.com-on biztosan megtalálod.
    Egyébként pedig sokan nyomjuk a GPL-t: hungpl.hsw.hu
    Peti
  • K.András
    #681
    Már ilyen kevesen nyomjátok?
  • K.András
    #680
    Meg mi a neve a prg-nek amivel ki tudom iratni a sebességet?
  • K.András
    #679
    Nincsen képzeld a replay editort akarja letölteni helyette!!!Néztem is nagyokat.
  • piSTUKA
    #678
    www.hsw.hu-n nincs?
  • K.András
    #677
    THX
    Más,valaki nem tudná nekem felrakni a GPLCSM-et?Nem lehet sehol elérni!!
  • piSTUKA
    #676
    a core.ini az install utan csak mint core.ini.sample van bent a könyvtárban. nevezd at core.ini-re (".sample" mondjuk win commanderrel töröl) es akkor elni fognak a beirt valtoztatasok.
  • piSTUKA
    #675
    vlmi masik szamot kell atnevezned bra4.mip-re (ezt hasznalja majd a program az autodon). tehat ha mondjuk a 11-est akarod, akkor a bra11.mip-et kell bra4.mip-re nevezni. es ha nem akarod, hogy 2 db 11-es legyen a mezönyben, akkor celszerü a 4-est meg bra11.mip-re nevezni.
  • K.András
    #674
    Következö volna a gondom,felraktam a játékot,rá a javitást(1.2) aztán D3D, cpufix,uána beirom a core ini-be amit kell és nem érzem hogy lenne ffb :(
    Lemegyek az utrol rázkodik az egész auto de a kormány nem,van esetleg valakinek ötlete?Kiprobáltam hogy 0-ra rakom a ffb-t de ugyanaz mintha 1-en lenne ,azért csak rázkodnia kéne ha lemegyek az utrol nem?
    Wingman formula force gp...Thx.
  • K.András
    #673
    upssz
  • Biszke
    #672
    Sajnos nem volt jó. Ha átneveztem a bra4.mip-et bra<más szám>.mip-ra nem változik semmi. Van egy bra4.3do is. Ha az is mátnevezem bra<ugyanaz a szám>.3do-ra akkor meg kilép.
    Mit csináltam rosszul?
  • Biszke
    #671
    Köszi, este ki fogom próbálni.
  • piSTUKA
    #670
    bra4.mip -> brakivánt szám.mip
    brakivánt szám.mip -> bra4.mip
  • piSTUKA
    #669
    Este megnezem a gepemen. Brabira erdekel?
  • Biszke
    #668
    Tudom, már rájöttem.

    Ezt a mip-átnevezést tudnád pontosítani?
  • piSTUKA
    #667
    At kell nevezned a kivant rajtszam mip-jet, a 4-es rajtszam mipjere, es akkor azt fogja ratenni az autodra.

    A kek Brabham a GPLEA csomagban benne van, csak ki kell valasztanod a megfelelö faljt.
  • Hum Péter
    #666
    Úgy tudom, a rajtszámot véletlenszerűen osztja ki.
  • Biszke
    #665
    Na sikerült megoldani.
    Ha a GPL masterrel akartam megcsinálni, akkor az nem működött, de ha csak simán bemásoltam a file-t, úgy teljesen jó.

    Amúgy meg lehet változtatni a rajtszámot? Már uncsi, hogy mindig 4-es a rajtszámom.
  • Beepee
    #664
    ha te ezt betartod, ígérem én is körültekintőbb leszek a jövőben...
  • Beepee
    #663
    tök véletlenül kerültem ide csak megláttam a képet, és valahogy nem arra gondoltam hogy 5 éves játék került ide a legujabb topicoc közé hanem inkább arra hogy még nem jelent meg, és mivel dc-n is csak boritot találtam nforce-n sehol semmi ftp-n se, ezért rögtön kellett volna tudnom hoyg őslelet...neked viszont kéne tudnod hogy nem minősítünk olyan embert akit nem ismerünk...
  • Beepee
    #662
    hu de hülye vagyok tényleg 2 honapos a topic, és bárhol néztem körül nem találtam a progit, te meg biztos látatlanba eldöntöd meg tudod hogy én hülye vagyok, és játszani se tudnék vele, tudod mit majdnem mondtam valamit. egyébként kösz a segítséget...
  • Biszke
    #661
    Kár. Pedig nagyon tetszik a kék Brabham.
    Próbáltál már a BT24-ből a Standardon kívül feltenni más festést? Nálad jó volt?
  • Alexease
    #660
    Ha a hulyeseg fajna, a foldhoz csapdosnad magad vazzer!!!! Ha elobb korbeneztel volna, akkor nem jarattad volna le magad ekkora baromsaggal!!

    Amugy most volt 5 eves a program, es nem hinnem, hogy (tudnal) jatszanal vele.
  • Breki33
    #659
    :_)

    lassan jubilál
    a Rip-je negyven mega P