1139
Grand Prix Legends
  • Alexease
    #217
    A Software-t, es telepites utan allisd at D3D-re.
  • Maxx
    #216
    telepitésnél kérdezi a videokártya tipusát, software. 3dfx, rendition verieté, melyiket válasszam?
  • Maxx
    #215
    Isten vagy köszi a gyors választ, remélem menni fog, ha igen, akkor még ma hatalmasat játszok:) Tényleg ugy van magyar szerver?
  • Alexease
    #214
    Ha muxik a dolog, akkor kiegesziteseket, infokat stb., itt talalsz: Linkek
  • Alexease
    #213
    Mennyire nem indul el? A menuk, opciok bejonnek?
    GF-szal D3D vagy OpenGL ami jo. A CD-rol tedd fel az osszes Patch-et (1.2002), az uj D3D drivert (rastd3d7.dll). Ha nincs a CD-n, akkor a Papyrus oldalan megtalalsz mindent. www.papy.com
    Ha ezutan sem megy, akkor keresd ez a sort az app.ini-ben:

    [ Graphics ]
    lastRasterizerDLL = rastd3d7.dll ; Last rasterizer DLL selected


    Ha a rastd3d7.dll helyett valami mas van, akkor ird be ezt.

    Ha elindult es nincs FFB, akkor a CORE.INI-ben keresd ezt a reszt, es ird be ezeket. (Ez sajat, jofajta beallitas:)))

    [ Joy ]
    allow_force_feedback = 1 ; Use FF if device has it
    force_feedback_damping = 1.000000 ; force feedback damping coefficient
    force_feedback_latency = 0.085000 ; force feedback latency (secs)
    max_steering_torque = 75.000000 ; steering torque in N*in giving max device force
  • Maxx
    #212
    Sziasztok!
    Sokan irtátok milyen jo game is ez , ugyhogy ma megvettem, de már installálásnál hiba üzenet jön, továbbmegy de nem indul el a game. Ja és ha gef vid karim van mit válasszak ki? Elörre is köszi.

    DF|Maxx
  • oneal1
    #211
    nemjön valaki a vroc ra multizni??
  • Alexease
    #210
    Palyak minden mennyisegben: http://magnust.d2g.com/
  • oneal1
    #208
    http://gplea.racesimcentral.com/
    innen a legszebb autókat tudod letölteni!
  • Alexease
    #205
    Ha valaki most tevedt volna ide, akkor egy kis izelito:)
    Janakkala track (Fantasy), 100 kanyar, 20,5km hosszu, brutalis szint kulonbsegek.



  • Alexease
    #204
    Szerintem is:) Ha erdekel meg valakit, itt van meg jo nehany: Racing Sounds
    Van egy, ahol Spa-n elhuznak az autok max sebesseggel, az is eleg allat:))
  • oneal1
    #203
    elég állat!:))
  • Alexease
    #202
    Csak megszallottaknak:)) Graham Hill egy kore Monaco-ban. Cockpit mikrofon. MP3, 850kbyte. Jobb gombbal toltsetek!
    Hill Monaco
  • Alexease
    #201
    Meg van:)) Multiplayer.it
  • Alexease
    #200
    Valaki tudna adni egy mukodo linket a LeMans Sarthe palyara.
    Koszi!
  • Alexease
    #199
    Alexease
  • oneal1
    #198
    nem jössz egyszer multizni????mi szokott lenni a neved a vroc on???
  • Alexease
    #197
    De az sem rossz, amikor hirtelen egy meredek lejto es kanyar balra:))
  • Alexease
    #196
    El is szalltam azonnal az elso korben:))
  • oneal1
    #195
    jameg jó rajta az a rész amikor átkell menni kb 250 el a vasuti sinen:)))
  • Alexease
    #194
    Most talaltam egy framko palyat. Watkins Glen 1948. Nagyon zoral. Majd' 5 perc egy kor, gyorsasagi, de jo sok trukkos kanyarral, nagy szintkulombsegekkel, tobb fele uttipussal.
  • zoozoo
    #193
    A groupon már megjelent a felkérés. Oda figyelünk :)
  • Toya
    #192
    Közben ICQ-n sikerült megoldani a problémát.
    Zoozoo adjatok már meg minden segítséget Nyirinek, mert éppen a HGPLM Nürburgring visszajátszás alapján készít egy klippet a futamról :-)

    Amúgy új pályagrafika kellett a játékhoz, mert a szép kocsikkal elég rondán nézett ki a 4bites pályagrafika :-)
  • zoozoo
    #191
    Hello
    Megvetted a játékot, vagy megszerezted? Ha megvetted, akkor a cd-n van egy patch könyvtár - azt kell felrakni. Ha megszerezted: milyen verzió számot ír ki az indulásnál? Ha 0.2.0.0., akkor csak a béta van meg. Azt elég nehéz peccselni.
    Gef4-hez a sima d3d patch kell, de ha a procid brutál, akkor le kell szedni egy cpufix nevű patchet. A "túl" gyors prociknál bekakkan a game.
    Ezenkívül érzékeny a játék a hangkártya/op rendszerre is. Itt kísérletezni kell.
  • Nyiri
    #190
    toya: na van icq-m
    15801000
  • Toya
    #189
    Nem értem a gondot.
    Fenn van az 1.2-es patch, a D3D patch és ha jól gondolom már a JF Carset is.
    Mi a gond a pályákkal ?
  • Nyiri
    #188
    nincs icq-m de kuldtem mailt es mircen fent vagyok
    irc.elte.hu, irc.extra.hu Nyiri^ neven
  • Toya
    #187
    Nyiri van ICQ-d ?
    Sokkal jobb lenne úgy beszélni és ráadásul akkor a HGPLM Bajnokság szervezőjével is összetudnálak hozni.
  • Nyiri
    #186
    sanzik: nekem az a patch kellene amivel le tudom jatszani a hsw-s replayeket :(
    az uj autok elvileg megvannak es fel is raktam oket, de a palyakkal gondban vagyok
  • sanzik
    #185
    ja,ha egy kicsit visszaolvastal volna a #151-es hozzaszolasban tok jol le van irva :)
  • sanzik
    #184
    Kell az 1.2-es patch, a direct3d patch,es a cpufix nevu patch,ezenkivul rengeteg carset meg,palyatextura meg egyeb nyalanksagok is leteznek ezeket izles szerint kell osszevalogatni.
    De letezik egy kb 60megas full patch is ami belepakol minden josagot a jatekba,de en ezt csak egy olasz verzioban talaltam meg(olasz lesz a menu),viszont nem kell kulon tokoreszni egyenkent a cucokkal:)
    A hsw-n minden megvan,ezt az olasz patch-et meg a drivingitalia.com-on lattam
  • Nyiri
    #183
    Megszereztem a gpl-t de nemtom milyen patchet kell felraknom hogy fusson a gepen (gf4 4200) es hogy milyen kieg kell hogy #166-s pompaban tundokoljon + le tudjam jatszani a hsw-n levo replayeket? :]

    Tudtok segiteni???
  • oneal1
    #182
    én a cd galaxistól rendeltem 1999ftért
  • sanzik
    #181
    mikor en vettem egy jo honapja a cora-ban,ott 1690 FT volt
  • Alexease
    #180
    En utoljara a MediaMarkt-okban lattam.
  • Nyiri
    #179
    hol lehet megvenni? :)
  • Toya
    #178
    A HGPLM oldalon fenn van az A liga utolsó futamának visszajátszása, szerintem érdemes megnéznetek hogy is mennek a profik.
  • Alexease
    #177
    Ha ilyen gyors neted van, akkor tenyleg nem lehet gond 1990 HUF.
    (Persze ha otthon van a gyors net-ed, es nem a cegfizeti:))))))
  • oneal1
    #176
    vedd meg mégegyszer!!!:)
    2000ft
  • Nyiri
    #175
    Eltort a dpl cd-m, nem tudna valaki segiteni abban, bogy letoltsem tole a gpl cd image fajlt
    ha joltom nemsok a full max 300 mega, gyors a netem ugyhogy hamar lejonne (500k/s)

    email pliz, thx