1139
Grand Prix Legends
  • Kacsa_
    #414
    Köszönöm az eddigi segítségeket, tanultam belőle. Játék során felmerült bennem néhány kérdés.
    Úgy tudom ti mentek GPL bajnokságban. Hol tudok többet megtudni róla? (hányan indultok, és hányan értek célba, idők, stb.)
    A másik. Milyen programokat érdemes letölteni a játékhoz?
  • Toya
    #413
    A fórumból valóban csak regisztrálással lehet cuccokat leszedni.
    A olasz patch felrakásával kapcsolatban: vannak olyan készítők akik rendkívül alergiásak ha bármi is kikerül az oldalukról (ezért szoktunk általában sok dolgot csak linkelni).
    Az olasz patchre is engedélyt kellene kérni és az sem biztos, hogy megkapnánk.

    Mesélhetnék érdekességeket ezekről a file felrakásokról és linkelésekről, de ezzel inkább nem untatnék senkit.

    Ha adtok egy email-t és egy linket erre az olasz patch-re, akkor megpróbálhatunk engedélyt szerezni a publikálásra de nem biztos, hogy összejön.
  • Breki33
    #412
    én le tudtam tölteni

    de tőlem kérik :-)
  • sanzik
    #411
    lehet,hogy regisztralni kell magad az oldalon es akkor te is le tudod tolteni....
  • Breki33
    #410
    és közkincsé tennéd, vagy megmondanád, hogy kell?

    ja amúgy az olasz patch-et sokan kérik az index fórumban nem tudnátok kirakni?
  • Toya
    #409
    Igen.
  • Breki33
    #408
    ezt ti le tudjátok tölteni?
    http://forum.racesimcentral.com/t.php?s=dd1fa3b20ab052bdbd4a013ab260900b&threadid=86400
  • oneal1
    #406
    Peti te hányas fékkel mész?
  • oneal1
    #405
    én mindig csak a fékerőt állitom át
  • Breki33
    #404
    én másik setupot használtam és beállitottam egypár dolgot a sajat számize szerint és csodák csodája sokkal irányíthatóbb lett a kocsi vele bármelyik pályán :-)

    Mondjuk reprodukálni azóta se tudtam szerencsére van egy mentett példányom belőle.
  • bfg900
    #402
    Semmilyen választ nem várok, csak hőbörögtem :)
    Amúgy tegnap végignézve az Ausztrál nagydíj időmérő edzését, mégiscsak azt kell mondanom, hogy valósághű, ottis pont egy ugyanolyan eset volt, amit én éltem át tegnap.
    Amúgy természetesen kormánnyal megyek. Setupokat leszedtem még tegnap, de valamit rosszul csinálhattam, mert nem lehet őket betölteni, de majd utánanézek.
  • oneal1
    #400
    nm
  • Kacsa_
    #399
    Köszönöm szépen!
  • oneal1
    #398
    Peti jól gondolod:)))
    bfg900 te billel mész??ftp://hswftp:[email protected]/gpl/setups/ZolamanSetups.zip
    a setupok ebben vannak kacsa...
    a Gbábor setuja ezek: pl:lotus watglen Q
    szval autó pálya és q vyg short meg stb
  • Kacsa_
    #397
    Beállítás Wéber Gábortól? Gondolom leírja hogy ha ezt állítos az történik.
    Ha szépen megkérlek tudsz egy linket adni.
  • bfg900
    #394
    Csak nem bírom megállni, hogy ne hőbörögjek egy kicsit :) Amellett hogy végre sikerült az időmet 1:40 alá tornászni Silverstone-ban, még mindíg nem értem hogy a csúszás hogy műxik. Mármint jelen esetben a füvön. Van amikor 100 méteren keresztül a füvön van mind2 kerék a jobb oldalon és semmi nem történik, néha meg hirtelen szembejövök saját magammal, ha leér a kerék :) Bizti gyenge idegzetű vagyok, de nálam az az egészséges, hogy megyek vagy 10-20 kört, abbahagyom és mikor kellőképpen megnyugodtam, újrakezdem :)
  • oneal1
    #392
    off:meghvbna az is a szomszédnak mer ő ilyen age o e másinás:))
    on: akkor nemsokára megfoglak:)))
  • oneal1
    #389
    többiektől kérdezem hogy fenn vagytok e a rankon??
  • oneal1
    #388
    hát most - 35
    a tiéd asszem -56 ugye?
    a nürbit megcsinálom faszára meg a spa-t és ott vagyok a nyakadban..
    és akkor majd én pátyolgatlak téged:)))))
  • oneal1
    #385
    PEti jó tanár!:))
    nekem is ő segitett sokat
  • bfg900
    #383
    A replayokat megköszönném :) Főleg a Kyalami, Mexico és Silverstone érdekelne, msot ezekkel ismerkedem :)
    [email protected] a címem.
  • bfg900
    #379
    Jajj ezt lefelejtette: azért nem tudok jobb időt menni, mert nem igazán érzem, hogy milyen szitukban kell csúsztatni a kocsit és hogyan. Jáccottam már elég sok szimulátorral, de gt és forma1-es kocsit ugye nem nagyon kell csúsztatni a rally-t meg nem szeretem (és gondolom amúgyse hasonló a módszer :P) Szóval jobbhíjján úgy megyek egyelőre a kocsival, mintha tapadna mint az állat és csúsztatni akkor szoktam ha túl gyorsan érkezek a kanyarba. Bár nagyon ott se érdemes, mert ha nincs gáz elég, akkor a kocsi csak csúszik kifelé.
  • bfg900
    #378
    jajaja :)
    Amúgy a Monte Carlo-i pályát már így a modern F1 versenyeken sem szerettem (még tv-ben nézni se), itt kifejezetten az agyamra mászott :))
    Találtam egy leírást Wéber Gábotól, hogy mi történik ha valamit állítgatok az autón, de így elsőre elég sok volt, majd megemésztem és megpróbálom belőni a kocsit.
    Arra azért ennyi idő alatt is sikerült rájönnöm hogy gyorsan lefelé váltogatni a kanyarok előtt nem teljesen kifizetődő. Már vagy 2x katapultált a motorom verseny közben :)
  • bfg900
    #376
    Na, sikerült az Eagle-el 1:43-ra javítanom az időmet silverstone-ban :) Beállításokhoz nem nagyon piszkáltam egyelőre.
  • budasp
    #375
    Irnál néhány linket pályagrafikához?
  • bfg900
    #374
    Te az a SE vagy, aki a Jumpert szervezte anno? :)
  • SE
    #373
    Vki felvilágosítana GPLEA ügyben? Pls.!
    Mit kell letölteni, hova installálni stb...?!
    Kösz!
    -Se.-
  • bfg900
    #372
    Áhh, most nézem a köridőket, mégse 2:18 a legjobb időm, hanem 1:50 :)))
    Kösz a tanácsot, majd ezeken edzek akkor. Emléxem az abszolút kedvenc versenypályám még az Indycar 2-ben lévő Elkhart lake volt, megnézem hátha létezik ehhez a játékhoz is. Képes voltam hetekig azon a pályán nyomulni, hogy 2:05 alá vigyem az eredményemet. (de régen is volt :)
  • Mnemomic
    #371
    A beállítás ésszerű szóval mindennek meg van az értelme ogy mit kell állítani.

    Silverstone jó pálya. De ha jól meg akarod tanulni a kocsi kezelését és ezeket a pályákat ajánlanám kb ilyen sorrendben:

    Kyalami, Mexico, Rouen.

    Azért ezeket mert itt van mindenféle kanyar a gyakorláshoz. Kya a legjobb ehhez talán a másik kettő azért megizzasztja még a tapasztaltabbakat is :)
  • bfg900
    #370
    Köszi a tanácsot, az eagle tényleg tetszik. Egész fürge és nem kell imádkoznom minden egyes kormánymozdulatnál :) Most keresek vaalmi jópofa pályagrafikát a Silverstone-i pályára, mert amit most töltöttem le, annak sikerült a bravúr: rondább lett mint az eredeti :))
  • bfg900
    #369
    Minden segítség ki van kapcsolva természetesen. :) Próbálok magamtól ráérezni az autra. Van egy ősrégi kormányom, de mivel a game is elég régi, ezért jól el lehet jáccogatni vele. FFB nincs, de lehet hogy így jobban is járok :)) Időt nem írok, mert még csak a Silvesrtoni pályán mentem és ott sem sikerült kicsúszás nélkül végigmenni. Asszem valahol 2:18 körül van a legjobb időm
    A setupokra visszatérve: lehet ezt ésszerűen csinálni, vagy úgy szoktátok, hogy: na ezen állítok kicsit, meg ezen is és megnézzük hogy mennyi lesz a köridő? :)
  • Breki33
    #368
    ja amugy ajánlom az index és a hsw gpl topicját sok jó tanácsot kaphatsz

    persze ittis
  • Breki33
    #367
    ja sajna ferrari nem kezdőknek való

    a féksegítség be van kapcsolva?

    billenytyűvel vagy kormánnyal játszol?

    ha érdekel van egy sajár setup-om azzal sokkal jobban játszható

    az isőidet ird be látod az enyémre is rögtön beszóltak :-)
  • Mnemomic
    #366
    Netes versenyhez sok idő kell hogy mehess.

    Én Lotussal tanultam az legnehezebb :) De ha azt megtanulod a többivel nem lesz gond.

    De ha ajánlhatok egyett az talán a Cooper lenne. Viszonylag gyors jól reagál ugyanakkor nem túl lomha mint a BRM mert annak sincs értelme hogy olyanon gyakorolj.

    Kipróbálhatod még az Eagle-t az is jó kis autó igaz izgága de nekem kezdő koromban jól kezelhetőnek bizonyult.
  • bfg900
    #365
    Hát megmondom őszintén nem vagyok az a birkatürelmű gamer, énis szoktam csapkodni, meg anyázni (monitoromat még nem köptem le sose, csak hallottam hogy ez is szokás manapság :) és megmondom őszintén ez a game kiborított picit :) Egy kicsit félretettem és majd újrakezdem ha megnyugodtam
    Tudtok ajánlani kezdőnek való autót? Elvből a Ferrarival megyek, de gondolom van jobba nkezelhető autó is, asszem ez túl gyors nekem. Vagy a tapasztalaitok szerint melyik autónak a legjobb a fékrendszere? Mer a fékeken borultam ki legelőször, hogy már fél kilóméterrel a kanyar előtt lassítani kell :)
    Az is érdekelne, hogy vajh kb nagyságrendileg mennyi idő kell ahhoz hogy az ember ki merjen netes versenyen állni? Persze szigorúan a kezdők közé.
  • Breki33
    #364
    hat van nagyon sok jó pálya és pálya update

    hi-fi hangok

    ezenkivul setup-ok és uj kocsik pit-ek


    én kb 700 megányi anyagot leszedtem és felraktam és sztem jobban néz ki mint a colin 3 :_)
  • budasp
    #363
    Pl. mit érdemes még felrakni?
  • Breki33
    #362
    hát nekem bill-el már nagyjából ment

    űigaz nem a profi szinten :-)


    de az olasz patch-re érdemes felrakni még pár dolgot sokkal szebb lesz
  • oneal1
    #361
    nekem 1 hónapig tartott amig biztonságosabban tudtam menni egy kört monzán
    és 2 hónapig amig a fékezés,kigyorsités jó lett
    és nem sütöttem meg a motort 2 körönként:))
  • bfg900
    #360
    Hehe, kipróbáltam. Egyelőre tetszik. Számítottam rá, hogy tényleg durva lesz, de azt azért nem képzeltem volna hogy 1 óra játék után sem tudok hármasban normálisan végigmenni egy pályán :))