1139
Grand Prix Legends
  • ceas
    #531
    Erre a gammára vadászok már jó ideje, nincs fenn valahol véletlenül? Vagy hogyan lehetne szert tenni rá?
  • Alexease
    #530
    Igen, az is tokeletes. De arrol sem kell megfeledkezni, hogy milyen fizikai engine van benne;)))

    Es azt is gyurik a fanok. Uj palyak, uj GT autok (Porsche, Ferrari, Subaru), online bajnoksag stb.

    ViperGT
  • WiZZaRD
    #529
    azert nem szabad megfeledkezni a milestone fele viper racingrol sem...:)
  • Biszke
    #528
    'A fizkarol meg nem is kell szolni'
    Igen, igen. De az 524-es hozzászólásodat nézve, szerintem ettől többet még a program készítői sem tudnának kihozni. Max annyi a feladatuk, hogy a hardverkompatibilitási kérdést megoldják a jövőben is, és akkor nincs szükség a 2-re.
    De ha minden áron meg akarják csinálni, nem beszélem róla le őket.
  • Alexease
    #527
    Igen, igy is "tokeletes"!
    Amikor a Papy-tol "elkerult" a Nascar jog, volt egy nem hivatalos szavazas, hogy mi legyen a kovetkezo jatekuk. Ott egyertelmuen a GPL2 nyert, ami ertheto a sikereibol. De az is igaz, hogy a jatek a jelen ezsetben tenyleg nagyon jo, es ha nem "avul el" a kod, vagyis kompatibilis lesz a jovoben megjeleno driverekkel, hardware-rel, rendszerekkel, akkor tokeletesen meg felel, mert a fanok mindig fejlesztgetik. Grafikailag meg tokeletes egy auto szimulatorhoz, mert abban nem az az elsodleges. A fizkarol meg nem is kell szolni.;)

    Videot a FRAPS-el tudsz csinalni. www.fraps.com
    De erdemes hasznalni meg a Camera Control Mastert is. www.uspits.com
  • Biszke
    #526
    Ha lesz is GPL2 (ami szerintem nem túl valószinű) akkor is max a grafikán tudnának csiszolni. De minek, hiszen vannak lelkes amatőrök profi munkákkal.

    Amúgy nincs vmi segédprogi, hogy a replay-ből avi-t lehessen csinálni? ... Csak egy kérdés volt? :-DD

    Alexease: most szedem le én is, de a forum alapján vmi nagy dolgott hoztak össze (erről írtam az elöbb).
  • Alexease
    #525
    Ha jol olvastam, lattam, tudom, most unnepli 5. szuletesnapjat a Grand Prix Legends!
    Szerintem gratulalhatunk neki es a Papyrusnak is, mert az elso es egyetlen autos jatek, ami megelt ennyi idot. Megerdemelten es sikeresen! Ennyire komoly es ilyen nagy letszamu bajnoksagok nincsenek mas autos jatekokban (talan a Nascar Racing® sorozatban - Papyrus). A GPL peldaja jol mutatja, hogy van igeny normalis auto-szimulatorra!
    Ha komolyabb hardware/software vatozasok nem lesznek (vagy egy GPL2 ;-)), valoszinuleg a 10. szuletesnapjat is megunnepelhetjuk!
  • Alexease
    #524
    Megjelent az uj GPLEA Lotus 43 BRM! GPLEA
  • Alexease
    #523
    Itt nezelodjetek: http://magnust.d2g.com/
  • sanzik
    #520
    kuldtem tegnap egy rakat leirast mailben,azt nem kaptad meg???
  • oneal1
    #519
    ugyvan..
    nincsmit
  • Biszke
    #518
    Amúgy nagyon köszi!
  • Biszke
    #517
    A sima gh, a Greger Huttu?
  • oneal1
    #516
    setupok megminden:www.hsw.hu

    http://hungpl.formula1.jatekok.hu/setup_guide.shtml
    itt pedig a setupolást éehet megtanulni
  • Biszke
    #515
    "én a legkezdőbbeknek a sima gh kat tudom javasolni..
    akik már jobbak azoknak gh2,am,és wilke setupokat."
    Ezek letölthetők valahonnan? Talán ebből is látszik, hogy még kezdő vagyok.
    Amúgy nincs valami leírás valahol, hogy a beállítások készítésekor mit hogyan kell állítani?
  • oneal1
    #514
    csöppet
  • Alexease
    #513
    Azert egy fokkal igy jobb;))
  • Alexease
    #512
  • sanzik
    #511
    hat ettol fenyevekkel jobb grafikat ki lehet hozzni a jatekbol
  • Jacek
    #510
    ez mi software rendering?:PP
  • tuero
    #509
    Egyébként így néz ki nálam a dél afrikai pálya :DDDDDDDDD

  • oneal1
    #508
    aztán majd szólj és játszunk
  • tuero
    #507
    Ahh, köszönöm a sok segítséget! Legközelebb otthon leszek kipróbálom a d3d-t. köszi mégecer!!!
  • oneal1
    #506
    jaa ok már emléxem:)
    miylen videókártyád van??
    ha geforce akkro a d3d rakd fel
  • Alexease
    #505
    - A dobozos verzio lefujva;)))
    Akkor probalkozz a D3D/OpenGl beallitasokkal es a CPUFix-szel, ha meg nem volt meg.
    - Egyebb kiegeszitoket itt talasz: #151
    - Kya-n alapban tenyleg "zoldes" kicsit az aszfalt;)
  • Alexease
    #504
    - Az MS Sidewinderrel kompatibilitasi, driver stb. problemak szoktaklenni, eppen ilyen hasznalatnal. Olvass, erdeklodj a "kormanyos: topicban, ott biztos tudnak segiteni.
    - A Program kifagyasai nagyon valoszinu hogy rendszer hiba. Nagyon megbizhato a program. Nekem az ~5 ev alatt nem is emlekszem hogy kifagyott volna (kiveve amikor "palyat szerkesztettem" es elcsesztem valamit;-).
    - A programot erdemes megvenni dobozosban (990-1990 HUF) mert abban benne van minden fontos patch, javitas (Patch 1.202, CPUfix, OpenGL, D3D).
  • tuero
    #503
    Elvileg az, ami neked is van, a pont jó sorozat, most vettem vagy egy hónapja, ha emlékszel, pont te válaszoltál nekem, amikor rákérdeztem.
    A cédén rajta volt a pecs.
    Ez a zöld aszfalt tényleg furcsa. Vagy lehet, hogy végig a füvön mentem, és rá sem találtam a pályára? :DDDDDDD
  • oneal1
    #502
    kya-n nem zöld az aszfalt:)
    nálad valami nagy problema lehet szerintem.
    tedd fel újra az egész játékot és ne rakj fel hozzá semijen kiegészitést.
    egyébként a gpl milyen cd-n van meg.
    még a régi eredeti vagy amit utólag kiadtak patch ekkel meg mindennel??
  • tuero
    #501
    Nekem nem sikerült seperate-re állítani a gáz fék pedált ms sidewinderen. Más játéknál működik a dolog, itt nem. Egyszerűen amikor a control panelen beállítom seperate-re, az nekem a fékre az axis0-t akarja, ugyanazt, mint a steering-re (????). Ha esetleg valaki találkozott ilyennel és megoldotta, az legyen szíves segítsen nekem. Az is lehet a baj (ez most jutott eszembe), hogy a control panelen profilokat lehet betölteni. A gpl-nek volt egy default profilja, és abból indultam ki. Lehet, hogy valami rejtélyes dolog, amiről nem tudok, alapban be van állítva ennél a profilnál. Ki kéne próbálnom az lfs profiljával, ott működik a seperate.

    A másik gondom, hogy gyakran elszáll a progi. Legtöbbször ugyanazokon a helyeken, ill. szituációkban történik. (pl. Monacóban az U kanyarnál szeret elszállni). Nincs semmi hibaüzenet, csak visszakerülök a windows asztalra. Bár tegnap sikerült végigjátszanom egy novice Kyalami versenyt, de előtte vagy kétszer elszállt. Más programoknál is előfordult ez a dolog, pl. gp4, meg egy-két demó játék.
    A telepítés elején kiírta, hogy az activemovie-t nem tudja telepíteni, mert újabb verzió van fenn, remove-oljam, és telepítsem újra. Végülis ennek a hibája megmagyarázná, hogy más játékok is meghalnak időnként. Próbáltam utánanézni a dolognak, de eddig nem találtam normálisnak tűnő receptet, hogyan tudnám remove-olni (merthogy az iexplorer része). Ha valaki tud ebben is segíteni az nagyon jó lenne.

    Ja, és Kyalamiban miért zöld az aszfalt?
  • oneal1
    #499
    de ezt nagyon kevesen csinálják igy
  • oneal1
    #498
    hát igen ez rám nézve pont egy ellenpélda:))
  • oneal1
    #496
    vissaztérve a pedálhasználatra..
    szerintem csak akkor kell egyszerre használni a kettőt ha megcsúszol...hatalmas csuszásokból lehet megmenteni az autót!!!
  • Toya
    #495
    http://gplea.racesimcentral.com/tracks/gpleatracks/charade/cfpreview.avi

    Ezt nézze meg mindenki!!!
  • sanzik
    #493
    hat ezaz....
    en egy hetig szerencsetlenkedtem mikor kezdtem a gpl-t,aztan,ha jol emlekszem talan Roland szolta el magat ,hogy ezt igy kell....

    en meg nem ertettem elotte,hogy ugyanazzal a setuppal miert esek-kelek minden kanyarban :D
  • oneal1
    #491
    na és most nem jön valaki?:)
  • sanzik
    #490
    bocs,de elhuztam tegnap egybol aludni miutan irtam ide...
  • oneal1
    #489
    figy gyere most egyet
    he?
  • Alexease
    #488
    Neha fent vagyok, de hat az kronikus idohiany...:(( Regebben sokat mentem, de akkor volt idom rendesen felkeszulni, gyakorolni. Mostanaban csak AI "fun race", "uj" palyakon;) Ott ha komolyabat hibazok, nincs lelkifurdalas:DDD
    Ha egyenesbe jovok, biztos "visszaterek";)) A GPL szamomra "orok darab".

    (Mar valahol tudat alatt attol felek, hogy a fejlodo hardware "tulnovi" a GPL-t, es nem fog futni:(( De remelem megoldjak, ugy mint az elozo ~1GHz-es "valtasnal".)
  • oneal1
    #487
    gyere fel a vroc ra
  • oneal1
    #486
    alexease te nem jösz egyszer játszani?