Mondjatok vicceket!


Egy viccnek nincs \"eredeti\", \"jobb\", \"rosszabb\", \"elrontott\", és egyéb hasonló jelzőkkel illetett változata. Változatok vannak, és mindenkinek az az eredeti/legjobb, amit először hallott, így felesleges beszólni azért, mert valaki más egy másik változatot ismer.
  • mcmoha
    #41224
    Fekete humor:
    Nincs gáz, nincs benzin, nincs villany
    Német humor:
    1942 és 2022 között az a különbség, hogy a németeknek nem kell Sztálingrádig menetelni, símán megfagyhatnak otthon.
    Cseh humor:
    A férj fogott egy nyulat, hazaviszi, és azt mondja a feleségének:
    „Csinálj belőle paprikást!”
    Feleség: „De nincs gáz.”
    Férj: „Akkor süsd meg!”
    Feleség: „De villany sincs!”
    A férj erre kidobja a nyulat az udvarra.
    A nyúl megrázza magát, nekifut és felkiált: „Szláva Ukrajině!”
    Harminc évvel ezelőtt azon törtük a fejünket, hogyan lehetne a nyugati színvonalat utolérni, most azon gondolkodunk, , hogyan lehetne a harminc év előtti életszínvonalhoz visszatérni.
    Nem értem, hogy barátaink miért adják el nekünk a gázt drágábban, mint ellenségeinknek
    Számlák
    - a villanyszámla szerint otthonomban részecskegyorsító működik;
    - a gázszámla szerint Alaszkán lakom;
    - a vízszámla szerint otthon uszodát üzemeltetek, bár
    - a fizetésem szerint munkanélküli segélyből élek.
    A prézli és a liszt ára annyira felszökött, a gyártók azon gondolkodnak, hogy a virslit ismét húsból fogják készíteni.
    Tavaly azt ajánlották, minden hazatéréskor zuhanyozzunk, ma a zuhanyozást tiltják.
    Egy évvel ezelőtt a saját hőmérsékletem mértem, most azt mérem, nem túl magas-e a szobám hőmérséklete.
    Tavaly lefedett orr és száj nélkül a szomszédokhoz becsöngetni sem mertem, idén a szomszédasszonnyal egy kádban kell fürdenem és az ő sütőjében kell megsütni a csirkém.
    Szlovák humor:
    Dezső télen arra ébred, hogy a szobában meleg van. Megfogja a radiátort – forró. Kinyitja a vízcsapot - a víz meleg. Kinyitja a gázcsapot – van gáz. Felébreszti a feleségét: „Arana, ébredj! Képzeld, visszajöttek a kommunisták!”
    Utoljára szerkesztette: mcmoha, 2022.12.23. 17:44:18