Mondjatok vicceket!


Egy viccnek nincs \"eredeti\", \"jobb\", \"rosszabb\", \"elrontott\", és egyéb hasonló jelzőkkel illetett változata. Változatok vannak, és mindenkinek az az eredeti/legjobb, amit először hallott, így felesleges beszólni azért, mert valaki más egy másik változatot ismer.
  • FOXX supreme
    #21258
    Egy fiatalember a városba költözik és beáll egy nagyáruházba eladónak.
    - Van valami tapasztalata ezen a téren?
    - Persze, én ne tudnék eladni?
    A manager gondolja, na majd meglátjuk, de tetszett neki az önbizalma.
    Az első nap végén megkérdi tőle:
    - Na, hány vevője volt ma?
    - Csak egy.
    - Egy? A többi eladó átlaga napi 20-30! Na és mennyi volt a bevétele?
    - 210.325 dollár 65 cent.
    - Mennyi??? Mit adott el?
    - Először eladtam neki egy pecahorgot. Aztán egy nagyobbat. A végén egy egész horgászfelszerelést. Aztán kérdeztem, hová akar menni horgászni? Ő fel akart az északi partra. Erre azt tanácsoltam, hogy oda jobb lesz egy vitorlás is. Erre elmentünk az osztályra, és vett egy duplamotoros Seawind-et. De nem volt biztos benne, hogy a Civic-je el tudja vontatni. Lementünk a szalonba és eladtam neki egy Pajero-t 4 kerékmeghajtással.
    - Maga azt akarja mondani, hogy az ember csak egy horgot akart és maga végül eladott neki egy hajót meg egy autót?
    - Hááát, nem egészen... ő valójában egy csomag tamponért jött be... Erre mondtam neki, ha már a hétvége így el van szúrva, elmehetne inkább horgászni.