SG Chat (nem jutott eszembe jobb :) nyitotta: KiPéTa)
  • KiPéTa
    #7
    Amíg nincs a chat-en senki más, addig kifejtem a dolgot bővebben:
    Arról van szó, hogy amikor feltettem a kérdést, miért nem használja senki, okkén említették, hogy nincs felügyelve, és ezért minden "barom" beleírhat mindenfélét.
    De aztán felvetődött egy szervezett találkozó kérdése, ahol lenne, aki "rendettart", és emellett írtam levelet az SG-nek, hogy nem kaphatnék-e op jogot a állandó csatornán (CyberCafe).
    Nem tudom pontosan, hogy most az-e az op, aki először lép be, mindenestre amikor most beléptem, megkaptam az op jogot. Tehát most már hatékonyan lehet felügyelni a chat-et.
    De mivel nem szoktak sokan fenn lenni, ezért továbbra sem ártana egyeztetni, hogy mikor jönnek fel, akik beszélgetni akarnak.
    Arra nincs szükség, hogy másik csevegőprogramokat emlegessetek itt, mivel mindannyian tisztában vagyunk a létezésükkel, most az SG chat-jéről van szó.
    Miután megoldották a felügyelet kérdését, ezért most már csak az időpontot kell meghatározni. Tehát akik akarnak jönni beszélgetni, azok írják meg a véleményüket, esetleges ötleteiket is.
    Én már ma is fennt vagyok, bár még nem tudom meddig, de persze ma még nem valószínű hogy össze fog jönni.