• Jont100
    #976
    Igen, amúgy nekem is ez jutott eszembe, hogy ezek sokszor tök nehéz számok és ahhoz képest tényleg becsületesen elénekli őket, és simán benne van a pakliban az is, hogy semmilyen énekesi képzettsége nincs.
    Napokig hallgattam a számait, a sajátjait és a feldolgozásait egyben és valahol jó érzés, hogy van egy ilyen srác, akinek ennyire hasonlít a hangja Chesteréhez, mégha nem is valószínű, hogy ő lesz az új frontember.
    De ugyanakkor így van, a kiabálás téren nyilván lenne hova fejlődnie de, néha egész korrektül sikerül az is pl:
    Lost In The Echo — Linkin Park cover
    És abban is egyetértek, hogy visszafogottabb Chesternél, ezt én is érzem bár, én úgy gondolom, hogy mivel még aránylag fiatal, szerintem ezen még biztos tudna fejleszteni, ha megkívánná a helyzet.
    Amúgy ahogy elnéztem a képeit anno találkozott Chesterrel is
    Úgy láttam, hogy Mikenak is többen próbálták posztolni a feldolgozásokat, de sajnos egyelőre még nem reagált rájuk.
    Mindentől függetlenül, én jelenleg mást nem tudnék elképzelni új frontembernek, csak Alexet.
    De ugyanakkor igen, én is ettől tartok, hogy ez lesz a forgatókönyv, amit megfogalmaztál.

    Utoljára szerkesztette: Jont100, 2019.01.14. 20:02:34