• gvoczelka
    #112
    Sziasztok! Én bár túlnyomórészt Windows XP Media Center Edition 2005-öt használok, sokat használom a Linuxot. Jelenleg a legfrissebb Suse Linux 9.2 van a gépemen, Tökéletesen fut rajta minden. Igaz, a Windows kevesebb helyet foglal, de össze lehet hasonlítani, hogy a Windows-ban még lószar sincsen, a Suse Linux-ban meg egy csomó dolog van, pl a 9.2 -ben több mint 100 játék, irodai programok. És ez még soha nem fagyott le. És már 3D támogatás téren is rohadtjó, akadás nélkül megy az UT204, Quake3, Doom3 rajta. Nem tudom, hogy a sok hülye mért szídja a Linuxot, Pl olvasgatom gyakran a híreket, és egyre több olyan hír van, hogy a nagyobb cégek átállnak Linux-ra, és megkezdődtek a felkészítő oktatások rá. Pl Moszkva is átállt Linux-ra. Az MTA is Linux szervert használ. és mért? Mert tökéletes a védelmi rendszere a Linux-nak. Én már csak tudom, apám az MTA KFKI-ban dolgozik rendszergazdaként. Amúgy meg az a véleményem, hogy aki szídja a Linuxot, az még soha fel se rakta, és ki se próbálta, el sem olvasta a súgót, meg sem nézte tüzetesebben, nem tanulmányozta át. Ez olyan, mint a kritikusok véleménye. Most ez nem jön ide, de amikor még el se kezdték vetíteni a Sorstalanságot, mr a kritikusok szídták, hogy milyen szar, meg az egész egy hülyeség, ahogy meg lett csinálva.... Szerintem rohadt jó volt. Ugyan ez van Az Operaház Fantomja mozifilmmel. Szerintem nagyon jó volt! Az igaz, hogy Windows-on több játék van jelenleg, de a Linuxra is egyre többet fejlesztenek! Meg lehet nézni a Linuxoknak a fejlődését. Az elején nyögvenyelősek voltak,másfél éve én is szídtam, mint a szart. De lássuk be, A Linux kezdi átvenni a hatalmat a Windows-al szemben! Hiába fejlseztenek több dolgot a Windowsra- azokat a programokat, játékokat meg kell venni, míg a Linuxon ingyenes programok vannak.

    Tudom, ezekből volt olyan, amit írtak már, de lényegesnek gondoltam, és fontosnak, hoyg mégegyszer leírjam én is. Én most egy 16 éves csávó vagyok, rendszergazda apám van, és is rendszergazdának, programozónak, és számítástechnikai műszerésznek készülök.

    Na sziasztok! És Hajrá Linux!