A kultuszfilmből kultuszjáték lesz?...
  • Shep
    #7
    Appám micsoda jó játék ez, azt a kutya mindenit, azt a hét meg a nyolcát. Szerintem ezt a játékot már 95ben megcsinálták na jó 97 ben és csak most került elő mert az egyik munkatárs elrejtette az aranyCDt, hát a grafika vmi eszméletlen a lap újak azért nem semmik biztos nehéz volt megcsinálni őket, a fazonok testalkata se semmi, a filmhez kb annyi köze van hogy állítólag a főhős van benne aki nem hasonlít egy cseppet sem a Dzsordsz Klúnira/na ez még nem is nagy baj/, meg hogy vámpírok vannak benne, a helyszínek vmi iszonyúak, a gépigénye se semmi még majdnem szaggatott 1024ben pedig nem cel300 asom van 64Mbal ami ugye a minimum. Ez vmi Nintendo64 es átirat vagy mi? Nemrég játszottam egy playstation gameval Apocalipszis a főszerepben Bruce Willis és a grafikája meg a játékmenete is sokkal de sokkal jobb volt pedig azt emulátorral játszottam. Na mindegy ehhez képest azért egy jó darabig eljutottam benne de mikor elveszik minden fegyverem és a bénítóval kellett megint mászkálnom legalább 20 vámpír között és 5db izét kellett volna összeszednem, de a vámpírok a colt commandoval szitává lőttek na akkor aztán bevadultam és letöröltem a játékot/a tömörített azért még megvan/......