nekem is van, és ma kijött, és iszonyú szarul voltam / vagyok :-S
  • Nputg
    #161
    Sziasztok!
    Szeretném a segítségeteket kérni illetve ha megosztanátok velem véleményetek tapasztalataitok által :)
    leírom röviden a tüneteim meg h kb mikor szokott előjönni.
    hát a tüneteim orrfolyás, (ez változó tud lenni van nap amikor gyengén van amikor ha csak előre dőlök folyik és percenként fújhatom) e közben orrdugulás de mindig csak az egyik, szal vagy a bal vagy a jobb oldali, és ezáltal ha vmi megcsikálja az orrom ( belül ) vagyis sokszor úgy érzem akkor tüsszögök és attól elkezdek könnyezni... más tünetem nincsen, levegőt jól kapok.Mai napon pl nagyon erős ez az orrfolyás és könnyezés és alig bírom már ki :( és úgy vettem észre h télen nem nagyon volt, inkább most május fele kezdett el újra kijönni de azóta mintha 2 hete már folyamatosan meglennék fázva.Az orvosom felírt egy gyógyszert : "CALCIMUSC 100 mg/ml oldatos injekció" .... Orrspray-t nem használok mert használtam de nekem nem segített... volt h egy két napig amikor reggel használtam utána pár óra múlva jó volt arra a napra de ennyi, és akkor sem teljesen, és nem is jó dolog szerintem, de ez az én véleményem...
    Ez az orrfolyás a leg idegtépőbb tünet, ha kicsit lehajtom a fejemet már folyik :/ tudna bárki segíteni mit próbáljak ki ? amúgy nem tudom mire lehetek allergiás akartam menni allergia tesztre, de 3x is lebeszéltek az orvosok mert szerintük semmi értelme ugyan azt a gyógyszert fogom kapni... nah most nem tom erről is mi a véleményetek ? minden tanács és vélemény jól jön.
    előre is köszi!