• ixyon
    #1
    jó. a JAVAs cuccal én is 1etértek, csak remélem, most a microsoft nem fogja tudni megint kihasználni a monopóliumát. mert mint ugye tudjuk, a winXPben nem lesz JAVA...bár ki tuggya meddig, ha szernak sem kellm, mert nem lehet vele chatelni, meg ilyesmi, lehet, hogy beleteszik:) 1ébként meg az, hogy a JAVA 1 jó programnyelv, elismerem, de nekem azért jó a C++ is. szerintem nem lehet a JAVa gyorsab,b és ha valaki gyors kódot akar, akkor annak mindíg ottlesz a c++. meg a Visualc++. meg ugye annak is van általános, azaz nem microsoft változata, azaz a sima VC++, amit pl. a borland is nyomat. azt a kódot linux, unix, meg minden alá be lehet fordítani:) legalábbis van azok alá is sima Visual Development kit, és azt használja a borland is, csak vindoz ala forditja. szal szerintem a JAVA jó, de a c++ sosem fog meghalni a sebessége miatt::)
    meg remélem, ez a c# marhaság ott döglik meg, ahol el semindul, mert mátr kimondani is nehéz a nevét!!! meg amúgy is a M$ asszi, minden az övé, ha most jól rábaszna a VBre is, meg a c#re is, meg a .net-re is, akkor nagyon jól érezném magam:) a fordítóik, meg az IDEik nagyon szarok, szerintem a borland szarráverik őpket. meg ugye a jövő az, ha 1 progrmot sok sok platformra meg lehet csinálni kicsi átalakítással, tehát minden M$ cucc kiesik:) ideje lenne már a bil rájönne, hogy a csúcson jó abbahagyni, és az most van... ha most nem száll ki, akkor sosem fog...
    m$= titanic:)
    ja, meg van 1 viccem is::) (milyen jó kedvem van mi?)

    bemondja a luxushajó kapitánya:
    - van 1 jó hírem, meg 1 rossz. a jó az, hogy 11 oszkárt nyertünk...