Ciki,vicces,hihetetlen stb történetek amik velünk történtek meg!!!
  • Match
    #207
    Nos...leírom a 2 héttel ezelőtti pénteket...
    Persze jó buli volt...tehát csak onnan tudom hogy mesélték...már pár topicban vot itt róla szó...
    Tehát volt egy kis társaság...prezi, calver, bobbi, borcsa, meg én...összeülünk....ment a pia rendesen...én annak rendje módja szerint úgy be rúgtam hoyg azt is mesélték hoyg mennyit ittam.
    Aztán a búza tér fele (buszpályaudvar) a centrumnál megyünk (a város központja szinte..) ahol van egy bazi nagy szökőkút....na hát én aba nagyon bele akartam hugyozni, de nem jött :)
    aztán megyünk tovább, prezi megpróbálta lefejelni az egyik kaszinó reklámtábláját (cirka 2.5-3 méter magas)...de nem sikerült, beleugrott a pocsojába. Én megpróbáltam utána, csak én a levegőbe átfordultam, pofáraestem és végigcsúsztam a betonon....
    aztán az aluljáróba calver kitalálta hogy hugyozzunk bele a kukába...amit ő meg is tett, de nekem megint nem ment...viszont jött 2 marcona biztonsági őr...calvert felkenték a falra (oh, csak finoman :)))) én meg összefutottam vele (ő is szaladt meg én is :)) azt mondják ilyen szép piruettet még nem láttak :)
    aztán fogalmam sincs hogy kerültem haza ed tiszta vér volt az ágyam :)
    Többet nem iszok portóit :)
    najo....csak keveset :)