Ezt meg kell nézni!
  • Gábor3
    #119
    Én úgy tudom Gwen szörnyethal az esésben, vagy is nem a nyaka törik el, hanem félelmében halt meg miközben esett lefele, hiába kapta el Peter. Örülök neki egyébként, hogy végre több köze lesz a képregényhez, mert ahogy mások is mondták a régi trilónak kevés köze volt hozzá. Nem vagyok nagyon ismert a spider képregényekben, így azt nem tudom, hogy az új filmben miért nincs bent (a trailerek alapján) Harry, Mr. Osborn? Azért remélem pár alapdolog megmarad, mint Ben bácsi halála. Viszont ahogy látom Peter itt nem egészen úgy szerzi meg erőit mint a régi trilóban. Ugyebár ott osztálykirándulás volt, itt meg egy nagy, kémcsőpörgő teremben csípi meg ahol egyedül van. Eredetileg hogy történt? (képregény) Azt sajnálom még, hogy nem lesz benne Felisia Hardy. Nem kell, hogy még Black Cat legyen, de jó lett volna ha civilben belerakják, hogy tudjuk ő is szerepet kap majd később. Szerintem egyébként majd a kövi részben lesz Zöld manó + Gwen halála, aztán remélhetőleg megjelenik MJ a belépőszövegével.