Felrobbant a szerverük, vagy mi???
  • Gregorius
    #13
    Tudna nekem valaki segíteni, mert FreeWeb problémám akadt, plz! Fel szerettem volna tölteni két RAR állományt a szerverre, és törölték. Küldtem e-mail-t, hogy még is mi lhet a probléma. A 20 mondatos levelemre annyit írtak, hogy legközelebb tájékozódjam. Így frappánsan egy mondatban. Hát nagy segítség volt, de leírtam nekik a szabályzatukat, és mégeszer, hogy én mit csináltam, mert nem véltem szabálysértést felfedezni. Erre azt írták, hogy a spanned tömörített állományok is egynek számítanak. A két fájl mérete 26 illetve 29Kbyte így nem értem, mert még együtt sem lépik túl az 1Mbytos határt. De még egy könyvtáron belül sincs belük együtt több, mint 1Mbyte RAR. De ez egyébként sem lehet probléma, mert más könyvtárban már ül 5Mbyte RAR egymás mellett. Kicsit lassan halad így e-mailen keresztül a probléma felderítése, arra lettem volna kíváncsi nem tud-e valaki valamit erről a dologról, hogy hátha van olyan, hogy a rendszer az első x fájlnév karakert ellenőrizve nézi spanned-nek a tömörített állományokat, vagy ilyesmi, vagy egyáltalán mi lehet a probléma.