• Hmuda
    #32
    imre: Most kérlek ne várd el egy kis 16 éves seggdugasztól, hogy levezessen egy ilyen bonyolult dolgot kérlek, ok? De ha mindenképpen akarod, akkor józan paraszti eszemmel levezetném, és kérlek, hogy ne nézz hülyének, ha esetleg baromságokat írok, de mindenféle filmben, könyvben, és legfőképpen folyóiratban és újságokban (és most nem a Blikk szerű szennylapra gondolok), már kész tényként kezelik mindezt.

    Valamijen lézeres technológiával (ami már ténylegesen létezik, atomi lézer néven, amellyel kedvünk szerint alakíthatjuk a molekulákat azáltal, hogy az atomokat a lézer útjába tereljük, és ez afféle képpen működik mint a Star Trek replikátorai) szétbontjuk a vízben levő molekulákat, így hidrogént kapva. Egy hidrogén bomba energiáját képesek kinyerni a keletkezett hidrogénből, azáltal, hogy valamijen módon megszelídítik azt a folyamatot, ami a hidrogén bomba robbanásakor keletkezik (és ne kérdezd hogyan mert nem vagyok atomfizikus). Már létezne a találmány, csak az olaj társaságok nem hajlandóak feladni monopolhelyzetüket, és mindenkit így vagy úgy de rábeszélnek, hogy ne szabadalmaztassa a találmányát.

    Tudom, hogy mindez nem ebbe a topicba tartozik de megkértek, hogy mindezt írjam le.

    És ne nézzetek hülyének ha sületlenségeket írtam, de hát én sci-fi rajongó vagyok és mindenfélét olvasgatok.