milyen videokártyát vegyek?
  • ancsi22
    #42
    Sziasztok!

    Rendelkezem egy db. Asus 8gb Strixgaminggel. "Problémám" következő: Fallout 4 el csak úgy tudok 3840x2160ban játszani stabil 40 fps felett 38 max tehát még épp játszható, ha megerőszakolom szegényt és a Republic of Gamers kártyatuning programot minden tekintetben maxra húzom, powert is ugye csak a ventilátor megy 52 % on. Ezt azért teszem, hogy be tudjak rakni egy modot (true grass) ami nagyot dob a játékon de vajon megéri? A gyári tuningprogramot húzhatom maxra komolyabb következmények nélkül? Grafikai hibát és semmilyen más hibát nem tapasztaltam. Azt nem tudom miért nem támogat ez a játék 2240-es vagy mennyi bocs ha nem voltam pontos felbontást mert az mindent megoldana. Legalábbis a Maffia 3 ba meg a Dishonored 2 be megoldja. 4k ergo szép is gyors is. Az 1920 meg azért topis a 3 ezerhez képest... Ha leveszem a true grass modot akkor játszható megerőszakolás nélkül is sima oc ba. Viszont sokat veszt a szépségéből nagyon. Végülis meghagyta a gyártó ezt a lehetőséget és működik is de egy ideig még nem szívesen vállnék meg ettől a kártyától.. Vállalhatom ezt a kockázatot simán kifagy vagy megvan rá az esély, hogy kinyírja?