10877436381340714828.png
  • Mr_no_NaMe
    #7041
    óó srácok, hát erre nem számítottam volna, hogy kapok választ, főleg nem arra, hogy ma :D

    Ez a Legends szerver baromi igényesnek tűnik. Stabil 700-800 játékos megvan esténként. Igaz ez NGE, de az EMU szerverek szerintem játszhatatlanok a csíterek és az őslakosok miatt..

    Torzonborz: még akartam is írni, hogy nem tudtok valamit ezekről az arcokról?

    Hunnen, Soy, Messor, Rincewind, Ryyder - a teljesség igénye nélkül. Sajnos már a nevek sincsenek meg nagyon.

    Hunnennel nem játszottam, de régen én is beszélgettem vele, sőt, ő segített befizetni egyszer a havidíjat :D
    Soy "mentorált" úgymond a Starsideren, amikor elkezdtem. Konkrétan egymásba futottunk az sp előtt és elkezdtünk beszélgetni :D Messorral is a Starsideren játszottam néha és Ryyderrel is. Rincewinddel nem játszottam, viszont ő is aktív tagja volt a közösségnek régen. Ezekről az arcokról SEMMIT nem tudok, de olyan jó lenne újra beszélni velük.

    Hunnen viszont nagyon felszívódott.. remélem minden rendben van vele. Kristóffal (Gotenks / Kassh) a mai napig tartom a kapcsolatot.

    szerk: asszem Hunnen üzemeltette a régi datastartos swg oldalt. Én szerintem ha valaki, ő biztos csinált egy backupot az egész fórumról. Nagyon nagy kár lenne azért a több tízezer üzenetért. Történelem, gyerekek. Muszáj, hogy meglegyen valahol.
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2019.11.27. 12:09:36