• accord
    #19
    "Mint az Intel vezetői azt elmondták, a társaság bízik a Brookdale (i845) chipkészlet sikerében." - az Intel álláspontja

    "Azon tûnõdöm, vajon az Intel félnótás P4 televíziós reklámja azt szimbolizálja-e, hogy mi folyik az Intel döntéshozók agyában. Az orvostudományi egyetemen tanultam az LSD és más hallucinogének hatásairól, és ez a kék, fehér, és narancsszínek, amit az Intel összehoz, nagyon emlékeztet a fenti drogok fogyasztása esetén fellépõ vizuális élményre. Legyünk õszinték, mi mással magyarázható az Intel jelenlegi döntése, hogy egy olyan olcsó árkategóriás Pentium 4 chipkészletet adjon ki, ami a szupergyors processzort egy öreg PC133-as SDRAM memóriával láncolja össze? Füves cigi vagy mi más?" - Tomshardware álláspontja

    :))) Szerintem Tom-nak van igaza :))) Az SDRAM-os P4 a tesztekben lemarad, mint a borravaló :))) A P4 lassúsága ellenére, eddig azért nem maradt le még jobban az AMD mögött, mert a gyorsabb memória némileg kompenzálta a jóval lassabb procit! De így, hasonló RAM-okkal, még sokkal jobban le fog maradni az AMD-től (mármint egy SDRAM-os Athlon-tól, ugyanis, az Athlon még SDRAM-al is nagyon jól teljesít.... a P4 még RDRAM-al is elég tetű. Ezért nem értem, hogy most mi ez az SDRAM-os chipkészlet itt???)