1418743729.jpg
  • SaGa
    #23268
    Sziasztok!

    Két kérdésem lenne.
    1: az eredeti Elite nagy kedvencem volt anno még ZX Spectrumon, de PC-n is. Majd, mikor kijött, a X sorozat vette át a helyét, éveken át nyúztam az egyre újabb és újabb részeket. Jól értelmezem, hogy ez az Elite Dangerous valahol a kettőnek valamiféle ötvözetként fogható fel, kiegészítve a bolygókon építgetés vagy kalandozás lehetőségével?
    2: tavaly karácsonyra megleptem magam egy xbox series s-sel és hozzá három év GPU-val. Ebben az Elite Dangerous is elérhető, akkor el is kezdtem, de már az elején elakadtam, a betanító teszt pályán egyszerűen képtelen voltam elég jól irányítani a kontrollerrel a masinát és kicsúsztam az időből. Pedig előtte már jó két éve kontrollerrel tolok mindent a PC-n is, csak egy PS 4-es dualshockkal, az XBOX-ét még szoknom kellett. Egy-két óra után feladtam a kínlódást vele és azóta rá se néztem az Elite-re. Inkább FO 76, Skyrim (ebben több mint fél évem van úgy, hogy korábban már PC-n beletoltam több mint 1200 órát, leginkább modolgatva), Halo, Control, ilyenek... De most megint kipróbálnám az Elitet. Van itt valaki, aki XBOX-on tolja?