Baldur\'s Gate2:ThroneOf Bhaal
  • Chris
    #136
    Nos Próféta, lehet így is írni.
    Legutóbbi írásod kicsit jobban ízlett mint az eddigiek.

    Szóval, említettem, hogy már korábban kétszer végigjátszottam a BG2-t partyban, 6 fővel. Ennek természetesen így van értelme, ebben teljesen igazad van, ugyanúgy látjuk a dolgot. Az utóbbi karakterem egyszerű unaloműző próbálkozás volt, és nagyon megtetszett a polihisztor mivolta. :)
    Fejtegetéseiddel úgyszintén egyetértek a fejlesztést illetően, végre valami, amiben megegyezik az álláspontunk.
    Szerintem ennyi szerepjáték után a legkisebb mértékben sem áll rám korábbi "diablós" sértésed.
    Egy apró érv: mindegyik Bioware játék topicját én nyitottam, ez alól talán csak a Torment a kivétel, meg sajnos ez. (valami buzgómócsing megelőzött:) Ebből szerintem látszik szimpátiám az RPG-k iránt.

    Ami pedig a 9. szintű papodat illeti, én azt nem sértésnek szántam. Lehet, hogy egy kicsit morcos kedvedben talált az a megjegyzés, vagy csak nagyon azonosultál a karatktereddel. Lényegen nem változtat, az utánna halmozott sértéseidet nem tűrhettem.

    Természetesen észrevettem az "idéző" stílusodat, és rendkívül zavart. Mint látod kiválóan lehet anélkül is választ adni mindenre.

    Na mostmár remélem tényleg "písz" van.