Baldur\'s Gate2:ThroneOf Bhaal
  • Chris
    #132
    Megnyugodtam!
    Bebizonyosodott mindaz, amit előző hozzászólásomban felvázoltam. Megint nem értetted meg rendesen amit leírtam. Válaszomat ezúttal megtalálod lejjebb a 130-as számú hozzászólásomban.

    1. Kioktatás dolog jogos, egyikünk sem szereti.

    2. Mint már említettem volt, semmiféle cheatnek, hekknek köze sincs a dologhoz. Korábban már jó párszor (2-szer) végigjátszottam a BG2-t normálisan, partyban. Ezt hívják funplaynek, amit most csináltam. Xp határ? Miért nem tudták úgy megcsinálni a játékot, hogy végtelen lehessen a fejlődés. És magasabb szinten is kihívást nyújtson. "Jó pap holtig tanul" tartja a közmondás is.

    3. A 9. szintű pap-os mondatomban véleményem szerint semmi sértő nincs, csak te vélted annak. Matematikásat elismerem, tényleg csúnya volt. A "nem tudod értelmezni" sajnos meg még mindig fennáll... De ez nem változtat a tényen, hogy tahó dolgokat irogattál ezelőtt és legutóbb is.

    4. Xp cap-os dolog fentebb... De ha kívánod szívesen kifejtem neked az elveimet.

    5. Utolsó mondatodra meg találsz vonatkozást 130-as számú hozzászólásomban.

    Summa summarum: megintcsak a bűvös 130-as számot tudnám említeni, válaszomat megfogalmaztam korábban.
    Szállj magadba légyszíves és ne az én számból kiragadt mondatokat dobd vissza újra.