segitseg
  • dewdew
    #7
    Breki33!
    Tegnap csinalta eloszor? Ha igen, akkor szerintem a CD-nek van valami baja (agyon van karcolva, piszkos, stb), mert ha valami el akar romlani, akkor az nem figyelmeztet elore, hanem egyszer csak elromlik, es utana mehet a kukaba. Persze ha javithato, akkor nem, de ki foglalkozik CD-rom javitassal?
    Ezert en ugy gondolom, hogy a Cd-nek volt baja, mert ha a CD romnak lenne, akkor nem ez lett volna az elso alkalom, vagy ha igen, akkor nem ilyen jelentos lett volna a varakozas. Lehet, hogy az van, amit Att is irt, hogy piszkos lett a fej. Akkor nyitott talcanal fujjal bele jo erosen a CD-romba, ha ez sem segit, akkor kerits valahonnan egy CD fejtisztito eszkozt.

    RangeR!
    Orulok, hogy jok az ASUS dolgaid, te is orulj neki, mert addig jo a rendszer, meg a kedve az embernek, amig nincsenek bajok vele.
    Valamit viszont nem ertek: Mi a francnak egy Cd-romba dupla rezgescsillapito? Lehet, hogy hulye kerdes, de logikusan gondolkodva az a Discman-be kell, nem? Az asztali geppel nem szoktam futni, hogy csillapitani kelljen a rezgeseket.
    A Sonyrol meg annyit, hogy ok sem csinaltak soha minosegi Cd-romot, mert nem az a fo profiljuk. Csak ok is mindenhol ott akarnak lenni a piacon, de ok is tudjak, hogy nem ez fogja hozni a hasznot. Sot lehet, hogy veszteseget termel nekik, de a nevuk mindenhol ott van, es ez mindenkeppen jo reklam nekik.
    Egyebkent ellentmondtal sajat magadnak, amikor irtad: "sőt jobb,mint a sony", aztan meg: "most ajándékoztam el egy tróger sonyt". Akkor most jo a Sony, vagy sem?