Operation Flashpoint
  • Kayakos
    #4622
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem, nagyon megköszönném ha tudna valaki ebben segíteni nekem. Régen nagy kedvencem volt az Operation Flashpoint 1 játék. Nemrégiben láttam hogy létezik egy ArmA Cold War Assault nevű változata ami a legutolsó kiadása volt. Nagy örömmel fel is telepítettem, majd láttam hogy ehhez még letölthető két "binmod patch" amivel teljesen fullosra feljavítható a játék. Le is töltöttem őket, feltelepítettem a játékra, de gond lett helyenként a hanggal és egyéb hibák is megjelentek a játékban. Az okaként azt írja ki a játék, hogy hibás a "height.sqf" file. A WinRAR programmal úgy csomagoltattam ki hogy a repair-t ráküldtem, de így is hibás maradt. Majd megtartattam vele a hibás fájlt és úgy telepítettem, de persze így is maradt a gond. Rákerestem google-ba, hátha máshonnan is le lehet tölteni a két binmod patch fájlt. Egy oldalról le is lehetett szedni, de abban is ugyanez a "height.sqf" fájl volt hibás. Nem tudom mit tegyek (tudom: játszak patch-elés nélkül :-) ), ha valaki tudna ebben segíteni nekem, egy olyan linket küldeni ahol épségben megvannak ezek a patchek, vagy esetleg ha ezt a height.sqf fájlt átküldené valaki privátba azt hálásan megköszönném! Egyszerűen már nem tudtam mit csinálni, ismerősi körömben sajnos nincs olyan aki ezzel a játékkal tolná vagy tolta volna régebben, ezért fordulok hozzátok!

    Üdv:
    Kayakos