Proci es alaplapcsere olcson. Milyen chipsettel erdemes?
  • kowajano
    #39
    Ja de ha Intel enged akkor AMD is enged olvasátok el föoldalon az AMD most akarja ismét drasztikusan csökkenteni a prociai árait . a 1,3 és a 1,33ghz TB most jött ki és már árcsökkentésen gondolkozik megint az AMD. a Intel erre nem lesz képes. Föleg arra nem hogy olcsobb legyen egy P3 mint egy Thunderbird. És ami a két proci közötti árkülönbséget illeti abbol simán kijön egy noname alaplap nem is beszélve arrol hogy már most megkapsz egy AbitKT133A t 35E ft bruttoért és mégh csak nem is noname. A noname k ennél már csak olcsobbak joval. A másik szerintem ebböl az árbol presztizskérdést csinál az Intel. Mindenki hurogja az AMDt hogy azért mert olcso az szar.Pedig ez nem igy van. Én ugy gondolom ezért nem akarja lecsökkenteni erre a szintre az Intel az árait mert akkor rola is elkezdenének sugdolozni hogy az Intel is szar mert olcso és ez ártana a hirnévnek. Ugyhogy én amd alatt döntenék.
    DewDew . én láttam Aristo Via kt133 at 29bruttoért és ha nem tuningolsz ez pont jo. De ahogy láttam irtad mindez csak agusztusban lenne esedékes . Addig meg nagyon sok uj dolog ki fog jönni és az árak is lejebb mennek. Tervezgetni most jo de szerintem nincs értelme mert ki tudja mit hoz a jövö milyen uj dolgokat hoznak ki.