Proci es alaplapcsere olcson. Milyen chipsettel erdemes?
  • dewdew
    #17
    Az MX csere is megfordult a fejemben termeszetesen, de most nem ez a legfobb bajom. Anelkul is lehet videot szerkeszteni. Es az en Vantam tenyleg nem szar, sok jatekot vegigvittem vele, es nem akadt. Q3 megy, mint allat. Nem tudom, hogy hany fps, de nem akad kicsit sem. A Timedemot nem tudom megcsinalni, mert nem vagyok otthon, egyebkent leirnam az eredmenyeket. Igy latatlanban azt mondom, hogy 1024*768*16-ban kb 30 korul lehet. Tenyleg nem tudom, de annyi biztos.
    HalfLife es Oppozing Force is siman ment hangsulyozom: 64 MB Rammal. Amikor az egyik 32-es memoriamodulom meghalt, meg akkor is jo volt, ha levettem a hangot, egyebkent szaggatott. Szerintem ezek a jatekok nagyon memoriafuggok.
    De a Vantam nekem nagyon bejott, es csak lestem, amikor olvastam roluk a teszteket (egy eve), es az enyem mindnel jobb volt. Igaz, ez 32 megas, es ez eleg ritka. (Lehet, hogy mas kerult a dobozba?:-))
    Az viszont mas kerdes, hogy az uj alaplap - akarmilyen chipsetes is - fogja-e tamogatni, vagy inkompatibilis lesz-e vele. Ezt a szar Tomato-t akkor kaptam, amikor vettem ezt a Vantat, mert ez egy LX-es lapban fagyott, mint atom. Ebben meg tok jo. Na akkor most az uj VIA KT133 vagy az i815 mennyire szereti? Termeszetesen tervben van a kartyacsere, de az majd a kjovetkezo turnusban.