----------------------------------------
  • CSOCSO
    #55
    na futtattaopm maximumom egész szép de nem vagyok meghalva tőle...a játék élményről meg ilyenekről ne beszéljünk inkább a legjoba gamek mindig konzolra jelennek meg igaz néha késéssel adják ki konzolra de ott is megvan!!!!!pl unreal tu vagy quake 3...dc n van meg....mi meg a metal gear soliddal dicsekedhetünk..jóval elöbb volt meg mint pc-n..és a világ legjobb játéka!!!!
    de ha tecik a sok final fantasy is inkább előbb konzolra jelenik meg de tök mindegy nem akarom elinditani a konzol vs pc buziságot.....én nem azt irtam te nagyon hülye hogy csak ugy veszek egy x boxot ne legyé hülye olvasd el amit irtam!!
    ahoz hogy olyan szépen fuson minden a 3d mark2001 el ahhoz kel egy 600 ezer forintos gép ami 1-2 év alatt elavul!!!inkább vegyél egy xboxot meg egy ps2-t helyette ami ugy 300 ezer a maradékből veszel egy olyat amin mindenféle program elfut) az autocad tól elkezdve icq minden progira gondolok amivel dolgozni vagy akármit lehet csinálni játékra alkalmasabb (lesz) a konzol..nmem gondolkodtatok még azon el hogy ezt a microsoft is belátta??he
    talán nem poénból dob ki nemtom hány milliárdot az xbox projektre4 és ha jol hallottam tudják hogy veszteségesen fognak kijöünni egy darabig...egy psx et nézz már meg husztustlan grafika meg minden de 5 éva talpon van és ugyan akora a gamer tabora mint a pc nek!!!!!mind1..amugy is utálom a psx et....