hol vannak a legjobb gyűjtemények?
  • blackgamer
    #8
    gondoltam összedobok egy linktáras lapot valamelyik link portálon (talán nagyobb látogatottsága lesz), ezért körbenéztem a piacon

    1. első utam a lap.hu oldalakhoz vezetett, most javították fel a design-t, átláthatók az oldalak, vannak hasznos funkciók pl. webes weblap ajánlás stb. és a lap üzemeltető elhelyezhet egy kics bannert fent (ami nem rossz dolog), egyetlen hibája, hogy már másfél hónapja fejlesztik és nem fogadnak új lap regisztrálást


    2. rátaláltam a linkcenter.hu oldalra, ami szintén úgy működik mint a startlap, csak design-osabb, bár lehet ez az átláthatóság rovására megy, nagy banner-t enged elhelyezni, (juhej!) de sajnos a lap alján :( , lap tetején pedig nagy sáv van amit friss hírek stb. a linktár által odatett dolgok virítanak, hasznos dolog a link mellett lévő "i" információs rublika, bár enged saját linkoldalt szerkeszteni, én eddig csak linkcenter által szerkesztettbe botlottam


    3. webmania.hu , áttekíthető szép külcsín, belbecs is lassan fejlődik, hátrány, hogy webről nem lehet küldeni új linket (ez előző lapnál is probléma), és nem lehet bannert elhelyezni, de mi szerkeszthetjük az adott témát


    4. start-hu.com puritánnak tűnik elvileg ad lehetőséget saját lap kreálásához (előbb bejött a lap, most nem akar megjelenni)

    5. Garrett is ajánlott egy jót, mert a google is tartalmaz szerkeszthető link oldalt, de bannert nem helyezhetünk el, és olyan kihalltnak tűnik a dolog (persze lehet nincs igazam, és ott lenne a legnagyobb a látogatotság)
    Legyen szerkesztő!


    van még pár oldal a portal.lap.hu oldalon Linkgyűjtemények dobozban, de nem adják ki másoknak az egyes kategóriák szerkezthetőségét
    ha valaki tud többet kérem írja meg!