• Zocsi
    #4
    Hát ez van emberek, most készül az Alpha, hogy majd akkorra, ha már nem lesz lehetőség a menekvésre, majd a kiváltságosabbak elhúznak a **csába. Addig is fel a feljel élvezd ki az utolsó életed. Hisz úgyis csak ez maradt.
    Ja, talán van még remény:
    Nostredamus megjósolta a 3.VH-t, miszerint a háború a közelkeletről indul és az egész Földet érinteni fogja, miven Nukleáris háború lesz. Kb. az emberiség 95% ki fog halni, persze itt is a gazdagok (NASA) fognak megmaradni. És itt jön a lényeg. A jóslat szerint a évtizedes háborók és szenvedések után jön az 1000 éves világbéke. Túl sok ember nem lesz, hogy csináljon valamit, de a természet végre fellélegezhet. A bökkenő csak az, hogy a háború kezdetét kb. a napfogyatkozásra '99 Augusztus 19 (asszem) jósolta. Azt tudni kell, hogy egy napfogyatkozás az ő idejében felért egy világvégeérzettel. Meghökkentő azonbán az, hogy a kronológiailag előrébb levő nagyobb eseményeket, mind megjósolta. Pl.:Hitler bácsi munkálkodását...
    Van egy másik elmélet is, miszerint egyes tudósok szerint minden civilizált, technikai faj kb. 10000 évente kiírtja magát. A technikai alatt azt értem, hogy nem olyan mint egy ősember, inkább egyiptom, vagy az Inkák, Maják, Aztékok, Középkori+Újkori emberhez hasonlóak.
    Hát így állok a helyzethez.
    "Ha a halál rádmosolyog, mosolyogj vissza."
    Fel a fejjel, még élünk, de remélem, hogy sikerül az ok-okozat elméletet elterjejszteni. Ősi elmélet, kb. 7000 évről, idájig 9 pontot fejtettek meg, és ezek bizony működnek, léteznek, csak nem ismertek a közember számára... most inkább befejetem, mert szerintem egyenlőre ez is elég...