• Efreet
    #27
    Ha jól tudom egyenlőre a GF2 és a Radeon sincs kihasználva, elméleti teljesítményüket csak valami ultrabrutál gépen képesek leadni, és csak a technologiai demokban. Mi lenne ha mondjuk a vicc kedvéért valami normálisabb és stabilabb drivert és jobb kihasználtságot csinálnának. Ki kellene aknázni a már meglévő képességeket. Tudom, a mai világ nem erről szól, hanem arról hogy gyorsanadjunkelminéltöbbet aztán adjuk ki a számunkra 2 generációval ezelőttinek számító változatot, és amíg mindenki azt is megveszi, addig mi újra előrébb lépünk. Kész van az NV25 is, ottvan benne az XBoxban. miafrancért is adják ki a 20-ast? hogy mindenki kidobhassa ha karácsony környékén előrukkolnak 'legújabb fejlesztésükkel' az NV25-tel? A legkevésbé az tetszik hogy az ATI elkezdte ugyanezt. eddig kiadtak 1 új chipet, kiadták hozzá a teljes palettát termékekből, majd jött az újabb. most is ez megy, csak az eddigi 1-1,5 évből lett fél év... Karécsonykor megvettem ezt a Radeon64-et, és karácsonyra elavultnag fog számítani? A Voodoo1-emmel legalább 3 évet kibírtam. Sőt van haver aki még mindig azt nyúzza, és jól elvan vele.
    Na itt is jól kimorogtam magam... ;)