• Dikkma
    #52
    "17% amd.. blabla... bár arra nem emlékszem...[..] "

    Én az otthoni PC-k piacát mondtam. A szervereket, és minden egyebet beleszámolva Intel sokkal vezet.

    Kedves HaZe,
    remélem nem szó szerint értetted a fénymásolós dumát, akkor tényleg érezhetsz egy kis gázt, de ha megnézed, ki csinálja a kezdő lépéseket, ki kezdeményez, ki fejleszt az élet minden, és nem csak a procik terültetén, akkor az Intel nevére fogsz bukkanni, és nem az AMD-jére. Bár a flash memóriákat is fejlesztik, na.

    Mit akartam még... hmm... ja!

    Nem PIII és P4 killer... hát, nem is én mondtam!
    A fórumok az AMD-pártiak harsogásától vannak teli, akik elolvastak egy olyan tesztet (vagy megnézték a szép színes ábrákat :-) ) amiben a P4 egy félkész alaplappal, teljesen optimalizálatlan szoftverkörnyezetben kikapott, vagy csak alig győzött a TB 1200 MHz-es változatával szemben. Ha megnézed, én vagyok az, aki nem említi egy napon a TB-öt és a P4-et, én mondom, hogy külön dolog, nem kellene összehasonlítani. És azt is mondtam, hogy mostanában egy kissé bíztatóbb eredmények születnek a tesztlaborokban, erre MINTHA kisebb lenne a susorgás a P4 ellenében. Merthogy az a jövő procija, ( hahh, jövő.... másfél év :-)) ) és a K7 -nek még csak esélye sincs ellene, merthogy nem is az a feladata.