• ixyon
    #11
    mint a napjaink legfejletebbjének számító Pentium 4.- én úgy tuidom(tapasztalom), hogy a Silicon Graphics Alpha processzoros, meg Ultrasparcos gépei gyorsabbak, és fejlettebbek is. Pl. egy 4 éves silicon munkaállomás 6 Db. különböző feladatokra kitalállt grafukus kártya alkalmazásával alkot képet.(habár ez nem a proci érdeme) a PIIII esetleg a legfejettebb x86-os...

    a 4.-es pontban biztos 1 pistike csúzlijából kilőtt fantsztikus adatmennyiséget kellene figyelnünk, vagy a P4 különösen jó aerodinamikai tulajdonságokkal felrufázott P4esek lövedékként való alkalmazásánam kehetőségét.

    5: aP4 egy szempillantás alatt többet fog látni mint én, vagy én fogok többet kiszámolni, mint ő?

    6: és nyilván mind a 200,000 nézőn áramot akarnak átvezetni, vagy sörivóverdenyt rendeznek a proci, meg a 200,000 ember között, vagy ma már 1 mebert csak 1 tranzisztornak néznek, és szerintük nincs is különbség?

    amúgy szerintem a cikk nem rossz, csak az intel hülye. már a 4. éve késik az Itaniummal, és még ő tervezgeti a jövőt...
    ez szerintem 1 olyan oltári baromság, mint ige baktalórántháza...

    a többi CENSORED