• Andule
    #26155
    800*600 karcsu ja, anno sem volt mar combos; inventoryt lehet megszoktam de nekem nincs bajom vele, persze ertem ha nem jon be vkinek; szaggatast en csak bneten lattam az meg inkabb a netkod hibaja. Viszont a jatek mai napig hangulatos es ebben boven benne van imho a grafikaja is sot sztem meg az atvezeto videok is elviselhetoek mai szemmel nezve is. Ez nagyban koszonheto annak, h nem a korai 3D-s grafikaval lett csinalva illetve h nem engine-nel keszult atvezetok vannak benne. Nyilvan nem tudok elfogulatlan lenni mivel anno a jatek beszippantott es vissza-visszatero vendeg lett a gepemen hosszu ideig de ami miatt sztem a mai napig jatszhato maradt az a jatekmechanikaja. Egy jo builddel el tudsz lenni mert az a valasztott skillekre epul es meglepoen sokfajta variaciot ossze lehet rakni beloluk, szemben pl a 3assal ami az esett targyakra epiti a buildet.
    En siman ajanlanam a mai napig a 2est annak aki szereti a stilust, de ha rendes felbontast akar es teszem azt hc karit bnet experience-el akkor moddal megfejelve.