Paintball
  • reiszdavid
    #309
    SSajnos nem tudok többet ennek a sportnak hódolni, ezért megválnék a használt, ámde szép és jó minőségi cuccaimtól:(

    -eclipse ego 7 - igen jó kis fegyó, könnyen karbantartható, kevés hibalehetőség(nálam hibátlanul működödtt) dye drop,cp on/off csatos tárnyak,lcd kijelző...stb. extra:D ÁR: 63e Ft
    -Dye Rotor tár leopárd mintás teljesen hibátlan 5-7 szer használt majdnem hogy új. ÁR: 26e Ft
    -Luxfer 1.1 es Kompozit Palack, myth(5000PSI)regulátorral elv. nyomáspróbával. ÁR: 22e Ft
    -Proto felső test protektor szép, nics kinyújva,méretben M-XL-ig javasolt. ÁR: 4e Ft
    -Dye könyök proti használt, pici szakadás van rajta, de nem befolyásolja a használatát. Mérete (L-XL).ÁR: 4e FT
    -Dye térd proti szép állapotban, kényelmes, nagy védelem,puha anyag. ÁR: 5e Ft
    -Tomahaawk fegyver táska szép állapotban, nem szakadt, nem festékes, alig használt. Fegyó, palack, cső, tár, térd-könyök proti belefér. ÁR: 5e Ft
    -Smart parts kesztyű piros 2 újnál levágva!( a mutató újj és a középső újjnál van levágva ) használt, jó állapotban lévő. Méret: (M-L) ÁR: 3e Ft
    -NXE tabitartó =tabikkal)4 tubes front playereknek 3 verenyt használtam (fekete) dupla tépőzár, szép állapotban lévő. ÁR: 6e Ft
    -Proto 08 ruha mez és nadrág 1 versenyen volt rajtam, kék, szinte új! Méret: XL ÁR: 15e FT
    -Dye palackvédő sárga-fekete, jó állapotban. ÁR: 2e FT
    -Empire event 1 sárga használt, 3 cleer lencsével (reballnál használtam),sárga (verenyre)egy két karc van rajta (nem vészes), zsír új smoke lencse, sárga thermo lencse! a maszkon a gumi nem szakadt! ÁR: 10e Ft
    Egybe 160e Ft ra jönne ki de!
    Komoly érdeklődő esetén ha egyben vinné: 140e Ft-ért viheti!

    Képet kérésre tudok küldeni!

    Érdeklődni:
    [email protected]
    06209564110