CommieSlayer#3
Nem a kalapács gyártót kell büntetni ha valaki a kalapáccsal garázdálkodik, vagy embert öl.
Az se megoldás ha csak olyan kalapácsot lehet eladni, ami garázdaság és emberölés biztos, mert azt valószínűleg kurva drága és nehézkes lesz értelmesen használni bármi másra is.
Nem tudsz olyan rendszert csinálni ami el tudja dönteni, hogy a szerkeszteni kívánt képen valódi ember van-e és hogy bele egyezett-e a szerkesztésbe. Ha betiltod a Grok kép szerkesztés funkcióját, akkor meg használnak helyette stable diffusion-t vagy egyéb szabadon elérhető megoldásokat.
Az egész hiszti meg amúgy is kamu, mert valójában az a bajuk, hogy az X-en szabadon lehet kritizálni a politikusokat, meg az intézkedéseiket. Angliában évente 12000 embert büntetnek meg online véleménnyilvánításért. Messze többet mint bárhol máshol. De hiába hallgattatják el az angol felhasználókat a világ többi része még nyugodtan posztolhat kormány kritikus véleményeket. Ez a fő bajuk.