• ximix #10
    Érdekes a hölgy gondolatmenete, a legtöbb egeres topikban azt ajánlják a saját memóriás egereknél, hogy telepítsd fel a szoftvert, állítsd be az egeret, aztán töröld a szoftvert, többet nem lesz rá szükséged.
    Persze, mint gyártó sok lehetőség van a kezében magához láncolni a felhasználókat, de az lehet egyben a végét is jelenti a magánszférában, az vállalkozói, irodai felhasználásban meg valami olyan pluszt kell adjon ami miatt őket választják a havidíjas konstrukciójukkal, az nem lesz egyszerű.

    Inkább mentek volna rá arra, pl: ha a felhasználó beszkennelné a tenyerét egy cm skálával akkor valami a kezébe illő egérburkolatot adnának, lehetne a víztisztától a rácsozott burkolatig minden, vezetékek garmadája vagy épp vezeték nélkülivé alakítás, tokozott cserélhető mikrokapcsolók többféle nyomáserősségű változatban, magyarán egy moduláris egeret csinálnak és akkor a ha megkopott a burkolat x év után veszek rá valami másikat és ..ect